05 Ocak 2017, Perşembe 13:51:49

Darbeyi öven havalimanı personeli gözaltına alındı

Atatürk Havalimanında çalışan bir kişi 'darbeyi övmek ve devlet büyüklerine hakaretten' gözaltına alındı.
  • Farklı düşünmek başka hakaret etmek bambaşka birşey bunu yapamazsın.Bu ülkenin ekmeğini yiyen hiç kimse milli iradeye vurulmak istenen darbeyi övemez.
  • Adamlarin mecliste 120 fetöcü vekili var, gücleri ancak kendileri gibi düsünmeyen insanlara yetiyor. Darbenin siyasi ayagini sordugunda cevap yok. Meclis arastirma komisyonuna olayin asil karakterleri cagrilmiyor. Komisyonu yönetenlerin gecmisi en kuvvetli fetöcüler. Bunlar fetöyü birak temizlemeyi bilakis saklamaya calisiyorlar. Adamlar darbeyi bildikleri Halde engellemediler. Barbarosu havalimaninda dövdüler thy den cit yok. Walla ülkemizde hersey kötü ilerliyor ama hala bunu Kabul etmeyenler var
  • Ama gereğini yapan yok. Yurtdışındaki istasyon sorumluları ve ahl deki tgs çalışanlarından toplasan neler çıkar neler ama hepsi kendini hükümet yanlısı gibi gösteriyor. O kadar güvenlik soruşturmalarından geçildi niye hala birşeyler yapılmadı. Ne bekliyorlar?
  • Bitmez bu TÖ.... Bugün FETÖ yarın GATÖ , BETÖ , KETÖ, AKTÖ , RETÖ ... Yani sonu yok.. Adını sen koy.. Eğitim şart

Atatürk Havalimanında çalışan bir kişi 'darbeyi övmek ve devlet büyüklerine hakaretten' gözaltına alındı.

Atatürk Havalimanında bir şirkette çalışan A.G.'nin sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinde 15 Temmuz darbe girişimini övüp, Cumhurbaşkanı ve devlet büyüklerine hakaret ettiğini tespit eden polisler şahsı gözaltına aldı. Atatürk Havalimanı Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan A.G. savcılığa sevk edildi.

Darbeyi öven havalimanı personeli gözaltına alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Ülke özüne dönüyor ~ 2 yıl önce
Farklı düşünmek başka hakaret etmek bambaşka birşey bunu yapamazsın.Bu ülkenin ekmeğini yiyen hiç kimse milli iradeye vurulmak istenen darbeyi övemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hildan ~ 2 yıl önce
Adamlarin mecliste 120 fetöcü vekili var, gücleri ancak kendileri gibi düsünmeyen insanlara yetiyor. Darbenin siyasi ayagini sordugunda cevap yok. Meclis arastirma komisyonuna olayin asil karakterleri cagrilmiyor. Komisyonu yönetenlerin gecmisi en kuvvetli fetöcüler. Bunlar fetöyü birak temizlemeyi bilakis saklamaya calisiyorlar. Adamlar darbeyi bildikleri Halde engellemediler. Barbarosu havalimaninda dövdüler thy den cit yok. Walla ülkemizde hersey kötü ilerliyor ama hala bunu Kabul etmeyenler var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Münafıklar belli ~ 2 yıl önce
Ama gereğini yapan yok. Yurtdışındaki istasyon sorumluları ve ahl deki tgs çalışanlarından toplasan neler çıkar neler ama hepsi kendini hükümet yanlısı gibi gösteriyor. O kadar güvenlik soruşturmalarından geçildi niye hala birşeyler yapılmadı. Ne bekliyorlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üseyin ~ 2 yıl önce
Bitmez bu TÖ.... Bugün FETÖ yarın GATÖ , BETÖ , KETÖ, AKTÖ , RETÖ ... Yani sonu yok.. Adını sen koy.. Eğitim şart

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000