28 Ocak 2010, Perşembe 12:52:16

DALAMAN’DA GİZLİ GÖRÜŞMELER

Gözen Grubu’nun açmak istediği uçuş okulu ile ilgili Dalaman Havalimanı’nda gizli görüşmeler yapılıyor. Sessiz sedasız okulun açılması için planlamalar yapan Mekin Gözen bugün Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç ile toplantı yaptı.
  • Hamdi Bey'in başarılarını yakından izliyoruz.Dalaman ve civarı için yapılanlar ortada...Gün geçtikce daha iyiye gidiyor.
  • Isparta'da oluyorsa Dalaman'da da olur. Ama umarım farklı ve çağdaş bir okul olur.
  • Başarılı bir yönetici olarak tanıdığımız Hamdi beyin havacılık konusunda yine başarılara imza atacağına inanıyorum. Sektörün gelişimine fayda sağlayacak bu gelişmelere ihtiyacımız var.Başaılarınız daim olsun.
  • Hamdi beyin türk havacılığı ile ilgili girişimleri ilgiyle takip ediyoruz, eminim yeni ve güzel gişimleri devam edecektir.

Gözen Air’in yabancı ortaklarla yapmak istediği Uçuş Akademisi ile ilgili çalışmalar hız kazandı. Gözen Grubu’nun sahibi Mekin Gözen bugün Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç ile bir araya gelerek uçuş okulunun Dalaman’da kurulması için görüşmelerde bulundu. Dalaman’da bulunan boş alanda yapılması planlanan uçuş okulu ile ilgili görüş birliğine varılıp varılmadığı ise henüz netlik kazanmadı.

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre Gözen Air yabancı ortağı ile anlaşmaya vardı. Sadece okulun nerede konuşlandırılacağı konusunda karar verilmeye çalışılıyor.

Hamdi Güvenç ile Mekin Gözen arasında nasıl bir pazarlık yapıldı ilerleyen dönemlerde açıklık kazanacak.

©AirportHaber.com

DALAMAN’DA GİZLİ GÖRÜŞMELER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Hamdi Bey'in başarılarını yakından izliyoruz.Dalaman ve civarı için yapılanlar ortada...Gün geçtikce daha iyiye gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Isparta'da oluyorsa Dalaman'da da olur. Ama umarım farklı ve çağdaş bir okul olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Başarılı bir yönetici olarak tanıdığımız Hamdi beyin havacılık konusunda yine başarılara imza atacağına inanıyorum. Sektörün gelişimine fayda sağlayacak bu gelişmelere ihtiyacımız var.Başaılarınız daim olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hamdi beyin türk havacılığı ile ilgili girişimleri ilgiyle takip ediyoruz, eminim yeni ve güzel gişimleri devam edecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000