09 Mart 2011, Çarşamba 08:23:53

ÇORLU HAVAALANI KAPANDI

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan Uluslararası Havaalanının uçakların iniş ve kalkışına kapandığı belirtildi.
  • Edirnede havalimanı yok ki ? Projesine 16 Ekim 1997 de başlandı ama bugune kadar ancak pist yapılabildi... Devlet vazgeçti... HAVALIMANI İNŞAATI DEVAM ETMEYECEK !
  • Edirne havaalanı açık uçaklar niye oraya inmez anlamıyorum. Hem avrupaya daha yakın
  • bu kadar akla ziyan bir yorum olamaz, cevap vermeye bile layık değilsin. sen öncelikle "mi" ekini ayrı yazmayı öğren, ondan sonra giyim kuşamla uğraş..
  • Daha birkaç ay öncesinde gerek Avrupa'da gerek Amerika'da yağan karlardan dolayı kapanan havaalanlarını,iptal edilen binlerse uçuşu,havaalanlarında mahsur kalan onbinlerce yolcuyu duymadın,bilemedin dimi de burada boş boş yorum yapıyorsum.Yok oralarda pistler hemen temizleniyormuş ta,15-20 araç durmadan çalışıyormuşta falan filan.......Biraz mantıklı yorum yapalım lütfen
Tekirdağ Çorlu ilçesinde bulunan Çorlu Uluslararası Havalanı'nın yoğun kar ve tipi nedeniyle kapatıldığı belirtildi.

Çorlu’da dün sabah başlayan ve akşam saatlerinde hızını artıran kar yağışı nedeniyle çok sayıda araç yolda mahsur kaldı. Kara yolundan sonra kar yağışı hava yolunu da önemli derecede etkiledi. Çorlu’dan, Ankara’ya yapılması gereken sefer hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.

Ayrıca Çorlu - Havaalanı çevre yolu tipi nedeniyle trafiğe kapatılırken, ekipler araçların çevre yoluna girmesine izin vermeyeceklerini belirtti.

ÇORLU HAVAALANI KAPANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Edirnede havalimanı yok ki ? Projesine 16 Ekim 1997 de başlandı ama bugune kadar ancak pist yapılabildi... Devlet vazgeçti... HAVALIMANI İNŞAATI DEVAM ETMEYECEK !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Edirne havaalanı açık uçaklar niye oraya inmez anlamıyorum. Hem avrupaya daha yakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu kadar akla ziyan bir yorum olamaz, cevap vermeye bile layık değilsin. sen öncelikle "mi" ekini ayrı yazmayı öğren, ondan sonra giyim kuşamla uğraş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Daha birkaç ay öncesinde gerek Avrupa'da gerek Amerika'da yağan karlardan dolayı kapanan havaalanlarını,iptal edilen binlerse uçuşu,havaalanlarında mahsur kalan onbinlerce yolcuyu duymadın,bilemedin dimi de burada boş boş yorum yapıyorsum.Yok oralarda pistler hemen temizleniyormuş ta,15-20 araç durmadan çalışıyormuşta falan filan.......Biraz mantıklı yorum yapalım lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000