27 Kasım 2017, Pazartesi 13:02:26

Corendon'dan havacılık eğitimlerinde büyük adım

Corendon Airlines, havacılıkta devrim olarak görülen EBT (Kanıta Dayalı Eğitim) konseptini, online havacılık eğitimi çözümleri sunan Flyco Grubu işbirliğiyle eğitim sistemlerine entegre edecek.
  • Tebrikler Flyco ve Corendon! Nice başarılara...
  • Yeryüzündeki en ucuz eğitim şirketi. Bedavacılar bunlarla çalışıyor. Sekreterlik kursları bile daha pahalı. Keşke biraz araştırslardı.
  • Erdin super adamdır her şeyi iki tarafda hayırlı olsun
  • Sektördeki lakabı Erhan Bayramın Çiftliği olmuş bir havayolu ... hadi bırakın boşversenize şununla bununla anlaşmış... Ahmet Özkanda sanki messiyle anlaşmış takımı şampiyon yapacak gibi poz vermiş... işini bilen kılcını kuşanıyor. Bizde yedik!!!

Corendon Airlines, havacılıkta devrim olarak görülen EBT (Kanıta Dayalı Eğitim) konseptini, online havacılık eğitimi çözümleri sunan Flyco Grubu işbirliğiyle eğitim sistemlerine entegre edecek. Tüm dünyada yeni uygulanmaya başlanılan EBT, milyonlarca uçuş ve pilot davranışından edinilen bilgiyi analiz ederek, havayollarının eğitimlerini önceliklendirmesini sağlıyor. Corendon Airlines, Türkiye’de EBT programını eğitimlerine dahil eden ilk havayollarından biri olarak uçuş güvenliğine verdiği önemi bir kez daha gösteriyor.

Havacılık eğitimlerine ve uçuş emniyetine düzenli olarak yatırım yapan Corendon Airlines, havacılık endüstrisinde bir devrim olarak görülen EBT(Kanıta Dayalı Eğitim)  programını kendi eğitim sistemine entegre edecek. EBT programı için online havacılık eğitimi çözümleri sunan Flyco Grubu’yla işbirliği yapan Corendon Airlines,  Flyco tarafından geliştirilen IT çözümüyle ICAO’nun (Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü) EBT gereksinimlerini karşılayabilecek. EBT programı, Flyco’nun Gelişmiş Öğrenim Yönetim Sistemi’ne (A-LMS) entegre edilerek, Corendon Airlines’ın pilotları, kabin görevlileri ve yer ekibi tarafından online eğitimleri sırasında kullanılacak. Corendon Airlines, EBT’yi Türkiye’de kullanan ilk havayollarından biri olacak.

Milyonlarca uçuş analiz ediliyor

Havacılık sektöründe yeni kullanılmaya başlanılan ve bir devrim olarak görülen EBT programı, havayollarının eğitimlerini önceliklendirmesine olanak tanıyor. Milyonlarca uçuşu analiz eden ve 20 yıllık bir geliştirmenin eseri olan EBT programı, uyarlanabilir bir e-öğrenme tabanında çalışıyor. Sistem, kullanıcının herhangi bir konudaki bilgi eksikliklerini tespit ederek bu eksikliklere yönelik modüllerle daha etkili bir eğitim sunuyor. Eğitimlerin önceliklendirilmesi daha etkili bir eğitim sunarken, maliyetlerin düşürülmesine de yardımcı oluyor.Flyco’nun eğitim yazılımlarından ve sistemlerinden her zaman memnun olduklarını belirten Corendon Airlines Eğitim Müdürü Ahmet Özkan, "EBT yolculuğumuza Flyco gibi güçlü bir iş ortağıyla başladığımız için heyecanlıyız. Corendon Airlines olarak uçuş emniyetine ve güvenliğine çok önem veriyoruz. EBT konseptini Türkiye’de ilk uygulayacak havayollarından biri olmak bizleri gururlandırıyor. Flyco’nun havacılık eğitimi alanındaki uzmanlığı yeni projemizde bizlere büyük katkı sağlayacaktır" diye konuştu.

Corendon Airlines ile iş birliklerini duyurmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Flyco Grup CEO’su Engin Erdin de "Havacılık eğitimlerinde ileriye yönelik somut bir adım olan EBT programının entegrasyonunda Corendon gibi bir havayoluyla çalışmayı iple çekiyoruz. EBT konsepti havacılık eğitimi için daha yeni sayılıyor. Bizler de işbirliği yaptığımız havayolları için eğitimde daha inovatif ve etkili çözümler sunmak için çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Corendon'dan havacılık eğitimlerinde büyük adım

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 ay önce
Tebrikler Flyco ve Corendon! Nice başarılara...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ya Beleş ~ 8 ay önce
Yeryüzündeki en ucuz eğitim şirketi. Bedavacılar bunlarla çalışıyor. Sekreterlik kursları bile daha pahalı. Keşke biraz araştırslardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlı olsun ~ 8 ay önce
Erdin super adamdır her şeyi iki tarafda hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Firavunun Laneti ~ 8 ay önce
Sektördeki lakabı Erhan Bayramın Çiftliği olmuş bir havayolu ... hadi bırakın boşversenize şununla bununla anlaşmış... Ahmet Özkanda sanki messiyle anlaşmış takımı şampiyon yapacak gibi poz vermiş... işini bilen kılcını kuşanıyor. Bizde yedik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000