05 Eylül 2015, Cumartesi 08:01:37

Condor uçağında 'kedi kavgası'

Condor Havayolları’nın Las Vegas-Frankfurt seferini yapan Boeing 767 tipi uçağında seyahat eden Çek model Zaneta Hucikova, kabin memuruna yumruk salladı, ortalık karıştı.
  • Insan kotu olamaz kedi sevmeyen insandan her kotuluk gelir.
  • Ayyy kedisi çok güzelmiş yaaaa
  • Miav ..
  • saç baş yolcan böylesinin

Condor Havayolları’nın Las Vegas-Frankfurt seferini yapan Boeing 767 tipi uçağında seyahat eden Çek model Zaneta Hucikova, kedisinden ayrılmak istemedi.

Hucikova, çantasına gizlediği kediyle kabine bindi, ancak uçak havalandıktan sonra hostesler durumu fark etti. Kabin ekibiyle tartışmaya başlayan model, hostesler kediyi tuvalete koymak isteyince de çileden çıktı.

Uçaktaki bazı yolcuların verdiği bilgilere göre çok sinirlenen Hucikova’nın tepkisi bitmek bilmedi. Hucikova, uçağı düşürme tehdidinde de bulununca tartışma daha da büyüdü.

KADIN GÖREVLİYE YUMRUK ATTI
Hızını alamayan Çek manken, iddiaya göre kadın kabin memuruna da yumruk attı. Kavga kontrolden çıkınca kaptan pilot, en yakın havalimanı olan Denver’a acil iniş yapma kararı aldı. Pilotun, Hava Trafik Kontrol Merkezi’ne bilgi vermesi üzerine Buckley’den havalanan iki F-16 inişe kadar uçağa eşlik etti.

Denver’a inişin ardından öfkeli model, polis tarafından gözaltına alınarak göçmenlik bürosuna götürüldü. Hucikova’nın herhangi bir federal suçlamayla karşı karşıya kalmayacağı belirtilirken yolcular 24 saat sonra Frankfurt’a uçabildi.Condor uçağında 'kedi kavgası'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

kedi seven ~ 3 yıl önce
Insan kotu olamaz kedi sevmeyen insandan her kotuluk gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Ayyy kedisi çok güzelmiş yaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Miav ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aldığı bela yeter ~ 3 yıl önce
saç baş yolcan böylesinin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000