30 Kasım 2017, Perşembe 10:00:22

Çok sayıda pilot gözaltına alındı!

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ'nün Hava Kuvvetleri yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 66 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltı kararı verilenler arasında savaş uçağı pilotlarının da olduğu iddia edildi.
  • sivil pilotlar yaşadı yine pilot açığı ve artan maaşlar gelecek yine. peki bu savaş uçaklarını kim uçuracak
  • Zaten kaç pilot var bitmiyor ülke de hayinde bitmiyor hırsızda bitmiyor.
  • Heryer vatan haini kayniyo. Insan kendi vatanina ihanet edermi hic? Yakisiyomu?????? 30 yildir hollandada yasiyorum hic birzaman devleti yaniltmadim ve hic ihanet yapmadim. Her ulkeye viruz gibi yayildiniz. Sizin yuzunuzden dunyaya herkeze ve herseye rezil olduk. Insanlarin agzina sakiz oldunuz. Omurboyu hapise curursunuz. Lanet olsun Seytanlar sizi
  • teröristlerin her türlüsüyle pkk feto pazarlık yapanlar siyasi kazanç için hukuka uymayanlar kimlerse hesabını versin. allah aftesin kandırıldık demekle allah da affetmez kulda affetmez eğer mevcut siyasi iktidar bunlara çanak tutmasa ülkenin her yerine yayılmazlardı şimdide başka tarikatlar partililer kadrolaşıyor yazık bu ülkeye konuşmayada deymez gerçi güzelim tsk 15 senede çok yıprandı en saygın kurumdan en güvenilmez kuruma çok yazık.

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün Hava Kuvvetleri yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 66 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Hava Kuvvetleri yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında aralarında muvazzaf asker, sözde mahrem imam ve savaş pilotlarının da bulunduğu 66 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

İl Cumhuriyet Başsavcılığının, örgütün Hava Kuvvetleri yapılanmasına yönelik soruşturması kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, 11 ilin yanı sıra kent merkezindeki önceden belirlenen 40'tan fazla adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Gözaltı kararı verilenler arasında muvazzaf asker, sözde mahrem imam ve savaş pilotlarının da bulunduğu bildirildi. Operasyon başlatan Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, şüphelileri yakalamaya yönelik çalışmaları devam ediyor.

Çok sayıda pilot gözaltına alındı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

sivil pilotlar ~ 8 ay önce
sivil pilotlar yaşadı yine pilot açığı ve artan maaşlar gelecek yine. peki bu savaş uçaklarını kim uçuracak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaç pilot var ? ~ 8 ay önce
Zaten kaç pilot var bitmiyor ülke de hayinde bitmiyor hırsızda bitmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gr ~ 8 ay önce
Heryer vatan haini kayniyo. Insan kendi vatanina ihanet edermi hic? Yakisiyomu?????? 30 yildir hollandada yasiyorum hic birzaman devleti yaniltmadim ve hic ihanet yapmadim. Her ulkeye viruz gibi yayildiniz. Sizin yuzunuzden dunyaya herkeze ve herseye rezil olduk. Insanlarin agzina sakiz oldunuz. Omurboyu hapise curursunuz. Lanet olsun Seytanlar sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ankaralı ~ 8 ay önce
Yurtdışında yaşayan Turkiyeye vergi ödemeyen ekmegini suyunu içmeyen Türklerin ne oy hakkı he Türkiye adına konuşma hakki olmamali.
Oha ~ 8 ay önce
Sadece OHA diyorum.
Gr ~ 8 ay önce
Ilk fetocular konusuyor. Bisuru vergi oduyoruz kdv fln sen ne diyosun.
guguk ~ 8 ay önce
teröristlerin her türlüsüyle pkk feto pazarlık yapanlar siyasi kazanç için hukuka uymayanlar kimlerse hesabını versin. allah aftesin kandırıldık demekle allah da affetmez kulda affetmez eğer mevcut siyasi iktidar bunlara çanak tutmasa ülkenin her yerine yayılmazlardı şimdide başka tarikatlar partililer kadrolaşıyor yazık bu ülkeye konuşmayada deymez gerçi güzelim tsk 15 senede çok yıprandı en saygın kurumdan en güvenilmez kuruma çok yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000