12 Ağustos 2013, Pazartesi 15:01:16

ÇOK KONUŞULAN HELİKOPTER SONUNDA GELİYOR

Başbakan Erdoğan'ın yurtiçi seyahatlerinde kullanılmak üzere ABD'li Skorsky firmasından siparişi verilen S-92 VIP tipi ikinci helikopter Eylül ayı içerisinde Başbakanlık envanterine katılacak.
  • Allah'im sen konuyu biliyorsun. Amin
  • sözümüz , vatandaşın vergilerini bu ülkede bu kadar fakir,işssiz varken har vurup harman savuran geçmişten günümüze herkese !!! başbakana 400 milyon dolara 330 alınıyor ama bu ülkede bu kadar asgari ücretli varsa, kastamonu'da hasta vatandaşlar hala sedye yerine tabutla hastanelere taşınıyorlarsa, urfa'da bir anne çocuğu için süt parası bulamıyorsa vs bunun adına ne denir allah için ??? ayıptır, yazıktır, günahtır !!!
  • zaten bir tane helikopter var ikinciye ne gerek var bir de 200m e bir tane a330 alıyosun tamam da 200 milyona içine ne yaptirıyosun be kardeşim çok merak ediyorum arap krallalarını geçti resmen
  • Burada olayı normalmiş gibi görenlere ne demeli bilmiyorum. Bu kadar lüks içinde olmayı nereden öğrenmiş acaba "bunlar"? Daha yetmez 440 mio$ lık A330 Almanya da bekliyor ilk fırsatta gelecek. Oy karşılığı vatandaşına pirinci kömürü lütfedenler kendilerine sıra gelince pahalı oyuncak peşindeler. Yapılan, ABD başkanı özentiliğinden başka bir şey değil. Hangi parayla? Ödediğim vergiyi bu şekilde harcayanlara yaptıkları haram olsun, mübarek günde bunu diliyorum.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın taşıyan hava araçları envanterine ikinci helikopter Eylül ayında katılacak. Star Gazetesi'nde yer alan habere göre; Dünyada nakliye için en çok kullanılan Amerikan Skorsky firmasıyla irtibata geçen Başbakanlık yetkilileri, S-92 VIP tipi nakliye helikopterinin gemiye yüklenmesi için çalışmalarını başlattı. ABD'den bir gemiyle gelecek olan helikopterin Eylül ayının ilk haftasında Gölcük'te olması bekleniyor. Helikopterin Başbakan Erdoğan için yapılacak olan modifikasyon işlemlerine ise yine Başbakanlık karar verdi.

CUMHURBAŞKANI DA KULLANACAK

Eylül ayında envantere girmesi planlanan özel yapım Skorsky VIP S-92 tipi helikopterin ilki Ağustos ayında teslim edilmişti. Anlaşma gereği Türkiye'ye teslim edilecek olan ikincisinin ise Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından da kullanılacağı ifade edildi. Özel olarak üretilen helikopterde ortalama 7 yolcu taşınabiliyor.

ÇOK KONUŞULAN HELİKOPTER SONUNDA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Allah'im sen konuyu biliyorsun. Amin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
günah ~ 5 yıl önce
sözümüz , vatandaşın vergilerini bu ülkede bu kadar fakir,işssiz varken har vurup harman savuran geçmişten günümüze herkese !!! başbakana 400 milyon dolara 330 alınıyor ama bu ülkede bu kadar asgari ücretli varsa, kastamonu'da hasta vatandaşlar hala sedye yerine tabutla hastanelere taşınıyorlarsa, urfa'da bir anne çocuğu için süt parası bulamıyorsa vs bunun adına ne denir allah için ??? ayıptır, yazıktır, günahtır !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorum ~ 5 yıl önce
bize özgüdür bunlar, kabullenmişizdir,yıllardır ensemizde boza pişirenler semirdiler, büyüdüler,şirketleri,arabaları,evleri oldu, paralarının hesabı yoktur,hak bilmeyiz hukuk bilmeyiz, rüzgar nereden eserse döneriz biz, satarız hemen, kim ne kadar fazla verirse o dur bizim için, ekmekmiş,üretimmiş,büyüklerimiz bilir herşeyi de bir türlü biz anlamayız. borç yiğidin kamçısıdır ve de Allahım verdikçe verir bazılarına da bize vermez, ihaleler,çek defterleri,pazarlıkları biz anlamayız, karnımız doysun yeter, zaten bir ayı ramazan diye kurtarıyoruz olsun devlete millete zeval olmasın da. mahallemizin köyümüzün yolu yoktur duble yollara seviniriz,paramız yoktur borsanın artışına seviniriz, ekmeğimiz yoktur, makarnaya seviniriz, yamalı yorganlarda yatarız ımf borcu bitti diye bayram ederiz, hakarete uğrar takla atarız, asgari ücrete şükür ederiz, tabutla çıkan işçilerin güzel öldüklerini biliriz, bazen bağırır çağırırız ama ne yaptığımızı anlamayız, şükür ederiz biz, anlamayız, böyleyiz işte..
............ ~ 5 yıl önce
zaten bir tane helikopter var ikinciye ne gerek var bir de 200m e bir tane a330 alıyosun tamam da 200 milyona içine ne yaptirıyosun be kardeşim çok merak ediyorum arap krallalarını geçti resmen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Burada olayı normalmiş gibi görenlere ne demeli bilmiyorum. Bu kadar lüks içinde olmayı nereden öğrenmiş acaba "bunlar"? Daha yetmez 440 mio$ lık A330 Almanya da bekliyor ilk fırsatta gelecek. Oy karşılığı vatandaşına pirinci kömürü lütfedenler kendilerine sıra gelince pahalı oyuncak peşindeler. Yapılan, ABD başkanı özentiliğinden başka bir şey değil. Hangi parayla? Ödediğim vergiyi bu şekilde harcayanlara yaptıkları haram olsun, mübarek günde bunu diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000