24 Temmuz 2015, Cuma 18:10:19

CMLKK'dan ikramiye açıklaması

İstanbul'un yeni havalimanını yapan konsorsiyum, taşeronlara ikramiye verilmediği iddialarına ilişkin bir açıklama yayınladı.
  • 2,bucuk milyar diyi söz veren cumhurbaşkanı 850 milyon yatırırsa o işte dede o sözdede bi yalan vardır yanı cumhurbaşkanıda olsa her dedigine inanmicaksın bizde orda calışıyoruz hani 2500 :)
  • Burada yorum yazan yalancılar. Utanin be yatmış paralar. Bizim de akrabamiz var orda. Neden yalan yaziyosunuz vicdansizlar
  • Normal maaslar yatmiyo? Ne ikramiyesi.. Kasima kadar kredi bulunmazsa herkese gecmis olsun
  • Yani?

Cunhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz'da yeni havalimanı şantiyesinde çalışan işçilerle birlikte iftar yapmıştı. İftar yemeğinde çalışanlara 2 bin 500 TL ikramiye verilmesi kararlaştırılmıştı.

Yeni havalimanı inşaatında çalışan taşeron işçilere ikramiye verilmediği yönündeki iddialar üzerine İGA'dan bir açıklama geldi.

Cengiz, Mapa, Limak, Kolin, Kalyon konsorsiyumundan yapılan açıklamada bugün itibariyle taşeron işçiler dahil olmak üzere bütün çalışanlara ikramiyelerin ödendiği belirtildi.

İGA'dan yapılan açıklama şöyle;

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 15 Temmuz 2015 tarihinde İstanbul Yeni Havalimanı şantiyesinde işçilerimizle birlikte düzenlediğimiz iftar yemeğinde, havalimanı inşaatında çalışan işçilerimize bayram ikramiyesi vereceğimiz konusunda söz verilmişti.

Bugün itibariyle bütün işçilerimize (taşeronlarımızın işçileri dahil) herhangi bir ayrım yapılmaksızın söz verilen bayram ikramiyeleri ödenmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,
İGA

CMLKK'dan ikramiye açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

sadasdasdsap ~ 3 yıl önce
2,bucuk milyar diyi söz veren cumhurbaşkanı 850 milyon yatırırsa o işte dede o sözdede bi yalan vardır yanı cumhurbaşkanıda olsa her dedigine inanmicaksın bizde orda calışıyoruz hani 2500 :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan ~ 3 yıl önce
Burada yorum yazan yalancılar. Utanin be yatmış paralar. Bizim de akrabamiz var orda. Neden yalan yaziyosunuz vicdansizlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahmet ~ 3 yıl önce
ben orda çalışyorum yalancı yatmadı para oy için yalan söylemeyin
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Normal maaslar yatmiyo? Ne ikramiyesi.. Kasima kadar kredi bulunmazsa herkese gecmis olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner e ~ 3 yıl önce
Yani?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000