22 Mayıs 2008, Perşembe 17:46:03

Çıplak uçuş iptal edildi!

Almanya'da hizmet veren bir tur operatörü, çıplak seyahat etmek isteyen yolcular için önümüzdeki Temmuz ayında düzenlemeyi düşündüğü turları iptal etmek zorunda kaldı.
  • Kimin insan olduğu görülüyor. Sen önce insan olda sonra seviyeden bahsedersin. Sende seviye olmadığı için seviyeden bahsetmen tuhaf.Seviyesiz geri kafalı yaratıklarla işim olmaz. Onun için senin olmayan seviyene düşecek değilim Rumuz..
  • Neden gocunuyorsun flughafen. Ben tüylü yaratık olsam senin gibi medeniyet diye tabir ettiğiniz çıplaklığı savunurdum. Bu medeniyet değildir olmayan ar dır yani ar kelimesini bilmezsen söyleyeyim utanma duygusudur varsa tabii. uçakda sen yada akrabaların mı olacaktı yoksa. Sayın master muhatab olmayalım flughafen ile aynı seviyelere düşmeyelim çünkü bizler insanız.
  • Rumuz yorumunun sonunda kendinin ne olduğunu yazdığın için teşekkürler. Herkez öğrenmiş oldu senin tüylü yaratık olduğunu. Ve sen Master o uçuşta ben olmayacaktım. Ve Almanya'da sokaka ortasında olanlarsa sadece yapanı ilgilendirir seni veya başkasını ilgilendirmez. Kendine söre doğrudur. Yani sen doğru diyerek azını veya başka yerini açmana gerek yok. Son olarakda ben değil ama anlaşılan sen o uçuşada sokaka ortasındaki olaylarada kız kkardeşini ve ya abalnı çoktan göndermişsin. Benim yazdıklarıma sen bir hiç oldğun için asla yazık iyemezsin. Sen kendine bak.. Kafasında beyin taşıdığını sanan..
  • Flughafen anladığım kadarıyla sende o uçuşun yolcularından birisin veya bundan nemalanıyorsun. Almanyada sokak ortasında ilişkiye girilmesi doğrumudur ki bunu örnek vererek bu uçuşu meşru gösteriyorsun. Gayet normal bir şeyse eğer kız kardeşini veya ablanı gönder o uçuşa yada o meşru gördüğün almanyadaki sokak ortası meselelerine. Yazık yani.

Almanya'da faaliyet gösteren tur operatörü "Ossi Urlaub", Baltık Denizi'ndeki bulunan Usedom adasına düzenleyeceği 'Çıplaklar Turu'nu iptal ettiğini açıkladı. Alman Welt Gazetesi'nde yer alan habere göre, bu yıl 5 Temmuz'da yapılması planlanan turun iptal edilmesinin nedeni "ahlaki kaygılar" ve "halk tepkisi" olarak gösterildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, kamuoyundan gelen tepkiler nedeniyle böyle bir karar alındığı belirtildi.

Tur Operatörü'nün 5 Temmuz günü Erfurt'tan Usedom Adası'na uçuracağı 55 kişilik 'çıplaklar takımı'nın gezisi günübirlik yapılacaktı. Ossi Urlaub Yönetim Kurulu Başkanı Enrico Hess, yapılan ilk duyuruda çıplak tatil anlayışını bulutların üzerine taşımayı hedeflediklerini belirtmişti. Toplam 55 kişiden oluşacak turun fiyatı 499 Euro (735 Dolar) olarak belirlenmişti.

Planlanan turun iptal edilmesinin ardından, tur operatörünün resmi internet sitesi OssiUrlaub.de adresinden yapılan duyuruda rezervasyon yaptıranların kişilerin ücretlerinin iade edileceği açıklandı.

AirportHaber Avrupa

Çıplak uçuş iptal edildi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Flughafen ~ 10 yıl önce
Kimin insan olduğu görülüyor. Sen önce insan olda sonra seviyeden bahsedersin. Sende seviye olmadığı için seviyeden bahsetmen tuhaf.Seviyesiz geri kafalı yaratıklarla işim olmaz. Onun için senin olmayan seviyene düşecek değilim Rumuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Neden gocunuyorsun flughafen. Ben tüylü yaratık olsam senin gibi medeniyet diye tabir ettiğiniz çıplaklığı savunurdum. Bu medeniyet değildir olmayan ar dır yani ar kelimesini bilmezsen söyleyeyim utanma duygusudur varsa tabii. uçakda sen yada akrabaların mı olacaktı yoksa. Sayın master muhatab olmayalım flughafen ile aynı seviyelere düşmeyelim çünkü bizler insanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flughafen ~ 10 yıl önce
Rumuz yorumunun sonunda kendinin ne olduğunu yazdığın için teşekkürler. Herkez öğrenmiş oldu senin tüylü yaratık olduğunu. Ve sen Master o uçuşta ben olmayacaktım. Ve Almanya'da sokaka ortasında olanlarsa sadece yapanı ilgilendirir seni veya başkasını ilgilendirmez. Kendine söre doğrudur. Yani sen doğru diyerek azını veya başka yerini açmana gerek yok. Son olarakda ben değil ama anlaşılan sen o uçuşada sokaka ortasındaki olaylarada kız kkardeşini ve ya abalnı çoktan göndermişsin. Benim yazdıklarıma sen bir hiç oldğun için asla yazık iyemezsin. Sen kendine bak.. Kafasında beyin taşıdığını sanan..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Master ~ 10 yıl önce
Flughafen anladığım kadarıyla sende o uçuşun yolcularından birisin veya bundan nemalanıyorsun. Almanyada sokak ortasında ilişkiye girilmesi doğrumudur ki bunu örnek vererek bu uçuşu meşru gösteriyorsun. Gayet normal bir şeyse eğer kız kardeşini veya ablanı gönder o uçuşa yada o meşru gördüğün almanyadaki sokak ortası meselelerine. Yazık yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000