13 Aralık 2010, Pazartesi 08:24:50

ÇİN'DEN DEV SİPARİŞ

Rolls‐Royce, uzun vadeli bakım anlaşmasını da içeren ve China Eastern Havayolları’na ait 16 adet Airbus A330 yolcu uçağında kullanılacak 1.2 milyar dolar değerinde Trent 700 motoru siparişi aldı.
  • Çinin komisintliği falan kalmamış eser yok shangay, pekin, guanzu falan capitalism karşısında cazibe tüketim rahatlık, ticaret para kazanma ve sonunda refa, rahatlık eğlence sonunda kominizm bitti çindeki devlette bunu görüyor ve destekliyor çünkü mantık var para geliyor refah artıyor.. çinin bayrağında var birazda sağada solda görürsünüz kominizm o kadar.. çinlilerde artık tamam demişler yeter kominizm demişler.. sevillik süfliliktir ..
  • Çin'in koministliğini bilmem ama diktatörlükte dünyada birkaç sayılı ülkelerinden biridir.
  • Çok almışlar, bence Çinlilere 1 tane RR motoru yeterdi. Teslim edilince söküp çakmasını yaparlar zaten.
  • Kim demiş Çin Komunist diye eğer Komunistler hala Çini Komunist olduğunu düşünüyorlarsa o zaman hayal dünysında yaşamaktadırlar. Dünya üzerinde Komunist olarak Küba ve Kuzey Kore gibi bir avuç küçük ülke kaldı!
Aynı zamanda Rolls‐Royce ve China Eastern arasında yıllık karbon salınımını 190 bin tonla sınırlaması öngörülen çevre projesi de hayata geçirilecek.

Proje dahilinde Rolls‐Royce, filoda bulunan 300’den fazla yolcu uçağı için yakıt idaresi servisi sunacak.

Rolls‐Royce Çin’den sorumlu sivil havacılık başkan yardımcısı Steve Miller, “China Eastern Havayolları’nın, Trent ailesine güvenmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Anlaşma dahilindeki uzun vadeli bakım hizmeL de işletme ve performans avantajlarını beraberinde getiriyor. Ayrıca, China Eastern’in karbon salınımını azaltma girişimlerine de destek olmayı çok istiyoruz.” dedi.

China Eastern Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Liu Shaoyong ise, “Trent 700 motorlarının operasyonlarımızda oldukça etkili olduklarını gördük ve filomuza yeni eklediğimiz uçaklarımızda kullanmak üzere seçimimizi Trent teknolojisi yönünde kullandık. Rolls‐Royce ile karbon salınımı azaltma projemiz dahilinde, yakıt tüketimimizi operasyonumuzun ilk senesinde yüzde 2 düşürmeyi amaçlıyoruz. Bu, 190.000 ton CO2 emisyonuna denk geliyor; Yani 80 bin arabanın bir sene içerisinde yaptığı CO2 salınımı” diye konuştu.

Trent 700, Airbus A330’lar için özellikle tasarlanmış tek motor olarak biliniyor.

Şu anda kullanılan ve sipariş edilmiş olan 1000 adetten fazla Trent 700 var.

Trent 700, son 3 sene içerisinde siparişlerin yüzde 75’ini alarak en yüksek pazar payıyla pazarda lider durumda.

Trent 700, A330’larda yüksek performans ve göze çarpan bir yük taşıma esnekliği sağlıyor. China Eastern Havayolları’nın yeni uçakları 2011 yılında hizmete girecek.
ÇİN'DEN DEV SİPARİŞ

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Çinin komisintliği falan kalmamış eser yok shangay, pekin, guanzu falan capitalism karşısında cazibe tüketim rahatlık, ticaret para kazanma ve sonunda refa, rahatlık eğlence sonunda kominizm bitti çindeki devlette bunu görüyor ve destekliyor çünkü mantık var para geliyor refah artıyor.. çinin bayrağında var birazda sağada solda görürsünüz kominizm o kadar.. çinlilerde artık tamam demişler yeter kominizm demişler.. sevillik süfliliktir ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çin'in koministliğini bilmem ama diktatörlükte dünyada birkaç sayılı ülkelerinden biridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çok almışlar, bence Çinlilere 1 tane RR motoru yeterdi. Teslim edilince söküp çakmasını yaparlar zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kim demiş Çin Komunist diye eğer Komunistler hala Çini Komunist olduğunu düşünüyorlarsa o zaman hayal dünysında yaşamaktadırlar. Dünya üzerinde Komunist olarak Küba ve Kuzey Kore gibi bir avuç küçük ülke kaldı!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000