17 Nisan 2018, Salı 15:20:56

'Cinayeti ben işlemedim'

Antalya'da 10 yıl önce Erdoğan Akbaş'ı (23) boğarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan pilot Asım Onur Ceyhan, "O dönem masör olan Erdoğan Akbaş 3 ay yanımda çalışıp ayrıldı. Cinayetle alakam yok" dedi.
  • Onur değil cinayet işlemek,karıncayı bile ezmez.Umarım en kısa zamanda gerçek açığa çıkar,ailesine ve arkadaşlarının yanına gelir.Geçirdiği bu kötü günleri de en kısa zamanda unutur.
  • İyi biri olarak tanıdım. İddiaların gerçek olmamasını temenni ediyorum. Herşey bu hayatta insanlar için.
  • Allah kuru iftiradan korusun.
  • Şeker gibi adam ihtiyacı olana herzaman koşar derdin varsa dinler derdi varsa anlatır insan karalamak bu kadar kolay oldu günümüzde at iftirayı koysunlar içeri ispatlamaya uğraş çürü.Dışarda çocuklara sarkan kadın dòverek öldürenler serbest serbest dolaşıyor.Bu adamı yem yaptılar uğraşıyorlar.Adalet mülkün temidir bu işin yanlîş olduğu tez zamanda anlaşılır Kardesımiz aramıza döner sonra iftira edenler çeker cezasını.

Antalya'da 10 yıl önce Erdoğan Akbaş'ı (23) boğarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan pilot Asım Onur Ceyhan, "O dönem masör olan Erdoğan Akbaş 3 ay yanımda çalışıp ayrıldı. Cinayetle alakam yok" dedi.

Antalya'da 2008 yılında Döşemealtı ilçesine bağlı Dağbeli bölgesindeki dağlık alanda, bir kayanın kovuğunda erkek cesedi bulundu. Boğularak öldürüldüğü belirlenen kişinin, Kemer'de turizmle uğraşan Erdoğan Akbaş olduğu tespit edildi. O dönem yapılan çalışmalarda cinayeti işleyen katil ya da katillere ulaşılamadı.

İl Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, 10 yıl önce işlenen cinayetin dosyasını yeniden açtı. Özel bir ekip kuran jandarma, olaya karıştığı iddiasıyla 4 kişiyi gözaltına aldı. Jandarmadaki ifadelerinin ardından 3 kişi serbest kalırken, özel bir havayolu şirketinde pilot Asım Onur Ceyhan cinayet şüphelisi olarak sevk edildiği adliyede tutuklandı. İddiaya göre, Erdoğan Akbaş ve Asım Onur Ceyhan arasında borç-alacak anlaşmazlığı olduğu ve cinayetin bu nedenle işlendiği belirtildi.

'CİNAYETİ BEN İŞLEMEDİM'

Şüpheli Asım Onur Ceyhan'ın ifadesinde, cinayeti işlemediğini söylediği öğrenildi. Erdoğan Akbaş ile arasında herhangi bir husumet olmadığını söyleyen Asım Onur Ceyhan, “Bir dönem işlettiğim SPA'da masörlük yaptı. 3 ay yanımızda çalıştı. Yaz sezonunun bitmesiyle işten ayrıldı. Aramızda husumet veya ticari ilişki yoktu. Kaybolduğu dönemde görüştüğümüzü bile net olarak hatırlamıyorum. Cinayetle alakam yok" dedi.

'TUTUKLAMA BİR TEDBİR'

Şüphelinin avukatı Alper Tunga Bacanlı ise müvekkilinin 10 yıl önce işlenen bir cinayetten dolayı tutuklandığını belirterek, "Atılı suçlamayı kabul etmediği gibi, müvekkilim o döneme ait birçok şeyi de hatırlamıyor. Bütün suçlamaları reddetti. Mahkeme tutuklama kararı verebilir. Tutuklama bir tedbirdir nihayetinde. Kimsenin suçlu olduğunu göstermez. Herkes için masumiyet karinesi gerekli. Biz de bunun yasal gereğini yaparız. Savunmalarımızı yaparız, davası açılır, çıkar herkes yargı önünde hesabını verir" diye konuştu. (haberantalya)

 

'Cinayeti ben işlemedim'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Temiz kalpli insan, ~ 18 saat önce
Onur değil cinayet işlemek,karıncayı bile ezmez.Umarım en kısa zamanda gerçek açığa çıkar,ailesine ve arkadaşlarının yanına gelir.Geçirdiği bu kötü günleri de en kısa zamanda unutur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İyi biri ~ 1 gün önce
İyi biri olarak tanıdım. İddiaların gerçek olmamasını temenni ediyorum. Herşey bu hayatta insanlar için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İftira ~ 2 gün önce
Allah kuru iftiradan korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah kurtarsın BRN ~ 2 gün önce
Şeker gibi adam ihtiyacı olana herzaman koşar derdin varsa dinler derdi varsa anlatır insan karalamak bu kadar kolay oldu günümüzde at iftirayı koysunlar içeri ispatlamaya uğraş çürü.Dışarda çocuklara sarkan kadın dòverek öldürenler serbest serbest dolaşıyor.Bu adamı yem yaptılar uğraşıyorlar.Adalet mülkün temidir bu işin yanlîş olduğu tez zamanda anlaşılır Kardesımiz aramıza döner sonra iftira edenler çeker cezasını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000