16 Eylül 2010, Perşembe 11:09:11

ÇİN MALI A350 XWB

Uçak üreticisi Airbus, yeni model Airbus A350 XWB parçalarını Çin'den almak istediğini açıkladı.
  • fazla kasılma uçağı düşüreceksin
  • ya negüzel cevap verdınız cıdden teberık ederım okurken guldum dıger duayenlerın halıne. ınsanları anlamak guc boeing babalarının malı da parti tutar gıbı savunuyorlar komik insanlar. biride cın malı dıye bınmıcem dıyor o kişi cın mallarını sadece ne alırsan bır mılyon cuda goruyor ondandır sanırım normal karsılamak lazım.
  • Alın alın, sonra da ağlayın. Amerika ve Avrupa el birliği etmişler gibi teknolojilerini Çin'e verip duruyorlar. Ameria atom bombası utancından teknolojilerini Japonya'ya vermeseydi bugünkü Japon markaları oluşur muydu?
  • Amsterdam olayı Boeing in yerin dibine batmasıdır. Orda Airbus olsaydı, asla stall speed e düşmeden en azından Vls in altına düşürmeden uçardı. Ama olay amele uçak boeing olunca stall oldu ve çakıldı tabi... Uçak değil eski model kamyonet... Varsa aksini söyleyen çıksın.
Airbus Yönetim Kurulu Başkanı Thomas Enders, Chinesische Commercial Aircraft Company ( CAC ) den yeni Airbus A-350 XWB'nin bazi parçalarını alabileceklerini açıkladı.

Airbus,Çin'e 120 adet Airbus uçağı satmak icin pazarlıklarını sürdürüyor. Ağırlıklı olarak A-320 ailesinden uçakların yanı sıra A-380 ve yeni genis gövdeli A-350 XWB satışının gündemde olduğu ifade edilirken Airbus A-XWB 350 genis gövdeli uçağı ile Boeing 787 Dreamliner uçağı ile rekabeti planlıyor.
ÇİN MALI A350 XWB

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
fazla kasılma uçağı düşüreceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya negüzel cevap verdınız cıdden teberık ederım okurken guldum dıger duayenlerın halıne. ınsanları anlamak guc boeing babalarının malı da parti tutar gıbı savunuyorlar komik insanlar. biride cın malı dıye bınmıcem dıyor o kişi cın mallarını sadece ne alırsan bır mılyon cuda goruyor ondandır sanırım normal karsılamak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Alın alın, sonra da ağlayın. Amerika ve Avrupa el birliği etmişler gibi teknolojilerini Çin'e verip duruyorlar. Ameria atom bombası utancından teknolojilerini Japonya'ya vermeseydi bugünkü Japon markaları oluşur muydu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Amsterdam olayı Boeing in yerin dibine batmasıdır. Orda Airbus olsaydı, asla stall speed e düşmeden en azından Vls in altına düşürmeden uçardı. Ama olay amele uçak boeing olunca stall oldu ve çakıldı tabi... Uçak değil eski model kamyonet... Varsa aksini söyleyen çıksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000