04 Mart 2016, Cuma 10:37:48

Çıldır Havalimanı için bir araya geldiler

Aydın Teknik Ekonomik ve Sosyal Konseyi (AYTESKON) üyeleri, Çıldır Havaalanı'nın sivil uçuşlara açılması için bir araya geldi.
  • Adamların oturuş bile ofsayt...
  • Bu tıp toplantışarda cay kaave içilir herkez evine döner tv izler ve uyur..cok gordük..
  • Aydına havalimanı yapılabilir ama sadece istanbul ve ankaraya uçuş olur . Diğer yerler için istanbuldan aktarma yapılacağına izmirden direk uçmak daha mantıklı Neden kimse hızlı trenden bahsetmiyor İzmir-torbalı-aydın-nazilli-denizli yht hattı yapılsa Birde aydın belediyesi ve tcdd izmirdeki izban gibi bir sistem kursa kuşadası-nazilli banliyo hattı
  • Aydın-İzmir arası 40 dakika, Aydın'da hava limanına hiç ihtiyaç yok.Bu istek tamamen fantezi..

Aydın Teknik Ekonomik ve Sosyal Konseyi (AYTESKON) üyeleri, Çıldır Havaalanı'nın sivil uçuşlara açılması için bir araya geldi.

Aydın Barosu Toplantı Salonu’nda, Baro Başkanı Av. Gökhan Bozkurt’un yönettiği toplantıya Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Birlik Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın Eczacı Odası Başkanı Sefa Karaarslan, Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Metin Aydın, sivil toplum kuruluşları ve oda başkanları katıldı.

Aydın Ticaret Odası öncüllüğünde düzenlenen toplantıda bir açıklama yapan AYTO Başkanı Hakan Ülken, Çıldır Havaalanı Aydın’ın menfaatine olduğunu ve Aydın sahip çıkılmadığı takdirde havaalanı hayalinin gerçekleşmeyeceğini öne sürdü. Çıldır Havaalanı ile ilgili bir sunum gerçekleştiren Ülken, hazırladıkları raporları bir kitapçık haline getirerek tüm kurum ve kuruluşlara dağıttıklarını, raporda bütün istatistik bilgileri detaylı olarak çıkardıklarını kaydetti.

Çıldır Havaalanı'nın sivil uçuşlara açılması konusu ile ilgili söz alan üyelerden karşıt bir beyanında bulunulmazken AYTESKON üyeleri arasında birlikte hareket ederek gerekli eylem planın hazırlanarak çalışmalara başlayacakları kaydedildi. Çıldır Havaalanı için deklarasyon yayınlayacak olan kurul, çalışmalara şekil vermek amacıyla da yeni toplantılar düzenlenerek Çıldır Havaalanın gündemde tutulacağı belirtildi.

Çıldır Havalimanı için bir araya geldiler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Adab ~ 2 yıl önce
Adamların oturuş bile ofsayt...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cay kahve ~ 2 yıl önce
Bu tıp toplantışarda cay kaave içilir herkez evine döner tv izler ve uyur..cok gordük..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
09 aydın ~ 2 yıl önce
Aydına havalimanı yapılabilir ama sadece istanbul ve ankaraya uçuş olur . Diğer yerler için istanbuldan aktarma yapılacağına izmirden direk uçmak daha mantıklı Neden kimse hızlı trenden bahsetmiyor İzmir-torbalı-aydın-nazilli-denizli yht hattı yapılsa Birde aydın belediyesi ve tcdd izmirdeki izban gibi bir sistem kursa kuşadası-nazilli banliyo hattı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fantezi ~ 2 yıl önce
Aydın-İzmir arası 40 dakika, Aydın'da hava limanına hiç ihtiyaç yok.Bu istek tamamen fantezi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 yıl önce
Sen fantezi yaşamak istiyorsan nazilliden Aydın'dan bin trene Adnan Menderes'e 3,5 saatte bi git ayakta gör fanteziyi .senin araban var 45 dk gidiyorsun otobandan ya arabası olmayan be yapacak otobüsle gitse otogardan havaalanına servis var mı yok mu meçhul taksiye bilmem kaç para ödeyecek illa fantezi diyorsan bin trene 2 saat ayakta git gör ebenin fantezisini
Karadeveci ~ 2 yıl önce
Aydında zaten havalimanı var, eğitim amaçlı kullanılıyor. Pistin daha iyi hale getirilip sivil trafiğe açılması talep ediliyor. Aydın halkının buna hakkı vardır.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000