18 Nisan 2010, Pazar 09:02:14

ÇILDIR HAVAALANINDA GELİŞME

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş Aydın Çıldır Havaalanı’nın yurt içine yapılacak uçak seferleri ile yolcu taşımacılığına açılabileceğini belirtti.
  • aydında yaşayan biri olarak çok saçma.adnan menderes havalimanı aydına 30-45 dk arası ne gerek var ölü yatırım yapmaya
  • çözüm buharkent e yeni bir havaalanı yapıp denizli ile ortak kullanmaktır...
  • çiğli çalışma sahaları içinde yer alan bir meydanı nasıl uçuşa açacaksınız merak ediyorum. ayrıca o meydan şu anda jandarma'ya tahsis edilmiş durumda. jandarma helikopterleri nerede uçsun?
  • haklısınız 45 dakika ama birde açılıp bi okadarda insanın ekmek yemesi sanki paralar başka yerlere gitmiyor,,,direkt uçuşlar olabilir yurt disına çok az pahalı olur ama o da izmir yakıt yakan yola giden para olur ne kadar çok insan ekmek yemesidir bence ama aydın halkının neredeyse üzerinde ölü topragı var,,,herkez devlet memuru başka bi şey degil ha bide emekli hatam varsa affola

Turizm Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Ulaştırma Bakanlığı’nın  küçük havaalanlarını hizmete açma ile  ilgili çalışmaları olduğunu belirterek, “İlgili Bakanlığın 50-60 kişilik yolcu uçaklarıyla atıl durumda bulunan havaalanlarının yolcu taşımacılığında değerlendirilmesi yönünde bir projesi var. Aydın Çıldır Havaalanı da bu kapsamda kullanılması düşünülen havaalanları arasında bulunuyor” dedi.

Çıldır Havaalanının kullanılması yönünde özel firmalara çağrıda bulunduğunu ifade eden Coş, havaalanını kullanacak firmalara özel bazı imkanlar tanınacağını da sözlerine ekledi.
 

ÇILDIR HAVAALANINDA GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
aydında yaşayan biri olarak çok saçma.adnan menderes havalimanı aydına 30-45 dk arası ne gerek var ölü yatırım yapmaya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çözüm buharkent e yeni bir havaalanı yapıp denizli ile ortak kullanmaktır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çiğli çalışma sahaları içinde yer alan bir meydanı nasıl uçuşa açacaksınız merak ediyorum. ayrıca o meydan şu anda jandarma'ya tahsis edilmiş durumda. jandarma helikopterleri nerede uçsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
haklısınız 45 dakika ama birde açılıp bi okadarda insanın ekmek yemesi sanki paralar başka yerlere gitmiyor,,,direkt uçuşlar olabilir yurt disına çok az pahalı olur ama o da izmir yakıt yakan yola giden para olur ne kadar çok insan ekmek yemesidir bence ama aydın halkının neredeyse üzerinde ölü topragı var,,,herkez devlet memuru başka bi şey degil ha bide emekli hatam varsa affola

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000