19 Haziran 2010, Cumartesi 08:53:27

CIA UYARDI; "UÇAKLARINIZA BOMBALI SALDIRI OLABİLİR"

ABD Merkezi Haber Alma Teşkilatı (CIA), kolu veya bacağı alçılı bir teröristin Türkiye’de bineceği uçağa intihar saldırısında bulunacağı yönündeki bir bilgiyi Ankara’ya iletti. İstihbarat paylaşımı ardından havaalanlarındaki önlemler artırıldı.
  • süper fikir.facede baslatılsın gurubu.terörist başlarına ödül.amerika saddamı öle bulmadımı ırakı öle çokertmedimi? devletin kaynagı yoksa acsın hesap nmarası destek olalım.bu fikir yayılmalı.tebrikelr öneri sahibi arkadasım önermeye devam eyle geçilse ne güsel olur
  • HER KİM OLURSA OLSUN NE OLURSAN OL HAVALİMANLARINDA YAPILAN ARAMA KONTROL NOKTALARINDAN KİMSELER ALINMASIN DARILMASIN!!! ÖZELLİKLEDE ÖRÜMCEK KAFALI AT GÖZLÜĞÜ TAKMIŞ HAYATINDA UÇAKLA BURADA TANIŞAN ZİHNİYET!! HERKES İŞİNİ ADAM GİBİ YAPSIN!!
  • BÖYLESİNE KRİTİK BİLGİLER GELMESİNE RAĞMEN SAW DA İŞİNİ YAPMAYA ÇALIŞAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ POLİS DAHİL, MAHKEME KANALIYLA ARANDIKLARI İÇİN RAHATSIZLIKLARINI DİLE GETİRİP ARANMADAN TERMİNALE GEÇİP UÇMA TALEBİNDE BULUNAN KENDİNİ BİLMEZLER VAR!! SIRF TESETTÜRLÜ DİYE ARANMADAN GEÇMEK İSTEYEN VE YİNE DİNİ ALET EDEN BU ÖRÜMCEK KAFALILARA NE DEMELİ PEKİ???
  • Benim önerim terörist başlarına para ödülü konulması yemin ederim birbirlerini satarlar bunlar tıkır tıkır ölü veya diri getirirler birbirlerini para için....
"ALÇIYA DİKKAT"
CIA, terör örgütü PKK mensuplarından birinin kolunu ya da ayağını alçıya alacağı, alçının içine de bir bomba koyarak eylem planladığı bilgisini iletti. Söz konusu istihbarata göre alçılı terörist, alçının içindeki bombayı uçak havadayken patlatacak. Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Daire Başkanlığı, kendilerini ulaşan bu bilginin ardından harekete geçti. Terörle mücadele şube müdürlükleri ve havalimanı bulunan illerin tamamına ‘gizli’ ve ‘çok acele’ ibareli yazı gönderildi. Alınması gereken tedbirlerin sıralandığı yazıda, teröristin bombayı kırık süsü verdiği kolundaki ve bacağındaki alçı içerisinde taşıyacağı uyarısına yer verildi.

SIKI ÖNLEM
Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Daire Başkanı Hüseyin Tunçoğlu’nun imzasını taşıyan uyarının ardından havalimanlarında önlemler artırıldı. Havalimanlarındaki arama görevini üstelenen özel güvelikçilere, polisler de eşlik etmeye başladı. Şüpheli herkes x-ray cihazının yanı sıra el detektörüyle detaylı aramadan geçiriliyor. Bu arada üst düzey bir emniyet yetkilisi, teröristlerin turizm sezonunu vurmayı hedeflediğini, buna karşı tedbirleri artırdıklarını söyledi.

(Bugün)
CIA UYARDI; "UÇAKLARINIZA BOMBALI SALDIRI OLABİLİR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
süper fikir.facede baslatılsın gurubu.terörist başlarına ödül.amerika saddamı öle bulmadımı ırakı öle çokertmedimi? devletin kaynagı yoksa acsın hesap nmarası destek olalım.bu fikir yayılmalı.tebrikelr öneri sahibi arkadasım önermeye devam eyle geçilse ne güsel olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HER KİM OLURSA OLSUN NE OLURSAN OL HAVALİMANLARINDA YAPILAN ARAMA KONTROL NOKTALARINDAN KİMSELER ALINMASIN DARILMASIN!!! ÖZELLİKLEDE ÖRÜMCEK KAFALI AT GÖZLÜĞÜ TAKMIŞ HAYATINDA UÇAKLA BURADA TANIŞAN ZİHNİYET!! HERKES İŞİNİ ADAM GİBİ YAPSIN!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BÖYLESİNE KRİTİK BİLGİLER GELMESİNE RAĞMEN SAW DA İŞİNİ YAPMAYA ÇALIŞAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ POLİS DAHİL, MAHKEME KANALIYLA ARANDIKLARI İÇİN RAHATSIZLIKLARINI DİLE GETİRİP ARANMADAN TERMİNALE GEÇİP UÇMA TALEBİNDE BULUNAN KENDİNİ BİLMEZLER VAR!! SIRF TESETTÜRLÜ DİYE ARANMADAN GEÇMEK İSTEYEN VE YİNE DİNİ ALET EDEN BU ÖRÜMCEK KAFALILARA NE DEMELİ PEKİ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Benim önerim terörist başlarına para ödülü konulması yemin ederim birbirlerini satarlar bunlar tıkır tıkır ölü veya diri getirirler birbirlerini para için....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000