14 Ocak 2018, Pazar 16:45:23

CHP'li Pekşen'den uçak kazasıyla ilgili açıklama

CHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen Trabzon Havalimanı’nda meydana gelen uçak kazası ile ilgili basın açıklaması yaptı.
  • Kafayi siyirmis bunlar,ne alaka
  • Bunlar kafayı yemiş onlar herseyi akp yaptı diyor ucagı da akp düşürdü ☺bu kadarda ucuz muhalefet olmaz yaa
  • chp nin el atmadığı takipçisi olmadığı bir havacılık kalmıştı nihayet onada el attılar.bırakın bunlarıda biraz bu ülke için yapıcı olun hep yıkıcı devleti aşağılayıcı değil.ne anlarsınız siz havacılıktan işinize bakın.
  • Yaw,şu cehape neden iktidar olamıyor,sen oraya gel....

CHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen Trabzon Havalimanı’nda meydana gelen uçak kazası ile ilgili basın açıklaması yaptı. Pekşen, Trabzon Havalimanı’nda meydana gelen kazada yolcuların ve mürettebatın sağ salim kurtulmasının büyük bir şans olduğun dile getirerek, tüm yolculara, mürettebata ve Trabzon halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Pekşen, “Bu ülkede artık atamaların temel kriteri yandaş olmaktır. Liyakat, eğitim, tecrübe AKP döneminde hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bu durumun son örneği sivil havacılık alanında yaşanan sorunlardır. Uzun yıllardır uluslararası alanda çok önemli başarılara imza atmış, havacılık alanında uzman birçok insan varken sivil havacılıkla ilgili kurumlara yandaşlar atanmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü makamı, bu kadar yetişmiş, tecrübeli personel varken atama yapılmadığı için hala boş durmaktadır. Neden atama yapılmamaktadır sorusunun cevabı her halde yandaş birini bulamadılar ya da hangi yandaşı atayacakları konusunda henüz anlaşamadılar şeklinde olacaktır. ” dedi.

Pekşen, gerek TBMM kürsüsünden gerekse de basın yayın organlarından sivil havacılık konusunda hükümeti defalarca uyardıklarını hatırlatarak, şunları söyledi:

“Her fırsatta uyardık. Sivil havacılığın hem can güvenliği açısından hem de uluslararası havacılık alanındaki itibarımız ve güvenirliğimiz açısından hayati bir öneme sahip olduğunu söyledik. Ancak AKP bütün bu uyarılarımızı dikkate almadı. Yandaşları atamaya devam etti. İş bilmeyen kişiler bu tür önemli kurumlara yönetici olarak atanırsa ortaya çıkacak tablo bu olur.”

Trabzon’da büyük bir facianın eşiğinden dönüldüğünü belirten Pekşen, “Trabzon Havalimanı’nı Türkiye’nin en önemli havalimanlarından biri olmasına rağmen yeterli teknik ve fiziki alt yapıya sahip değildir. Bir an önce bu sorunlar giderilmelidir. Bu ülkede bir şeylerin yapılması için insanların başına kötü olayların gelmesini bekleme anlayışı bir an önce terkedilmelidir. Trabzon Havalimanı’nın kentimize yakışır bir hale getirilmesi için bu işin takipçisi olacağız.” ifadelerini kullandı.

 

CHP'li Pekşen'den uçak kazasıyla ilgili açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Aviator ~ 6 gün önce
Kafayi siyirmis bunlar,ne alaka

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hüseyin ~ 7 gün önce
Bunlar kafayı yemiş onlar herseyi akp yaptı diyor ucagı da akp düşürdü ☺bu kadarda ucuz muhalefet olmaz yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huseyin ~ 7 gün önce
kim iktidarda ise one soylenir tabii problemler. Pisti goruyorsunuz, tecrubeli, bilgili biri olsaydi, gerekli omlemleri alir, kaza onlenebilirdi.
Hüseyin ~ 6 gün önce
Makarnacılar anlayamıyor muhalefeti. Dolayısı ile sizde anlamamışınız. Ne diyelim sağlık olsun. Okuma yazma da yok herhalde veya yazıyı da anlamamışsınız. Sizin de durum zor haklısınız
havacı ~ 7 gün önce
chp nin el atmadığı takipçisi olmadığı bir havacılık kalmıştı nihayet onada el attılar.bırakın bunlarıda biraz bu ülke için yapıcı olun hep yıkıcı devleti aşağılayıcı değil.ne anlarsınız siz havacılıktan işinize bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 7 gün önce
muhalefetin gorevi sikintilari gundeme getirmek, cozulmesini, onlem alinmasini saglamak. Kendiniz gibi dusunmeyene, yasamayana bu kadar dusmanlik anlasilir gibi degil.
Havacı ~ 6 gün önce
Okumuş kültürlü bilgili adamlardan korkmayın siz. Ensar vakıflarından diyanetten korkun. CHP vatanseverdir sizlere benzemez. Yani arap uşağı değildir. Bırakın savunsunlar. THY de çalışanların anladığı kadar onlarda anlar havacılıktan siz merak etmeyin.
Dava Vekili ~ 7 gün önce
Yaw,şu cehape neden iktidar olamıyor,sen oraya gel....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000