09 Mart 2017, Perşembe 15:03:29

Çelik İş mahkeme kararına itiraz etmeyecek

Birleşik Metal İş Sendikası’nın çoğunluk davasını kazandığı TEC’de Çelik İş mahkeme kararına itiraz etmeme kararı aldı. Çelik İş şimdi hangi stratejiyi izleyecek?
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • TEC için ne kadar güzel haber çelik is den kurtulmuslar. İnşallah teknikte bizde kurtuluruz
  • Yavuz Güver nasıl bi vicdana sahipsin sen ya, hatadan onca insanın alın terini götürdün, teknikte 10-0 kadrosunu sen teklif ettin sonra bülten yayınlayıp dava açtık dedin, burada biz dava açmayacağız diyorsun da topuda işverene paslıyorsun ( biz şirin görüncez siz açın davayı diyorsunuz ) Unutma ki bu yaptıklarının karşılığını bu dünya da olmasa bile öteki dünyada mutlaka alırsın, Allah ıslah etsin seni ne diim..
  • Ya bide çıkmış demeç veriyor..utanmaz

Hava İş Sendikası ile yapılan toplu iş sözleşmesi  geçen Temmuz ayında sona eren ve sonrasında metal iş koluna geçen THY motor bakım merkezi TEC’de, çoğunluk davasını Birleşik Metal İş Sendikası’nın kazanması ile gözler Çelik İş’e çevrildi.

Mahkeme kararına itiraz edip etmeyeceği merakla beklenen Çelik İş’in Havacılık Şube Başkanı Yavuz Güver, üyelerin mağduriyet yaşamaması için üst mahkemeye itirazda bulunmayacaklarını açıkladı.

İşverenin itiraz edebileceğinin altını çizen Güver, “TEC’de 218 üyemiz var. Onların haklarını korumaya devam edeceğiz. Mahkeme kararı sonrası Birleşik Metal İş, TEC ile toplu iş sözleşmesi yapabilir. Biz orada mücadelemizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Çelik İş mahkeme kararına itiraz etmeyecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Yalana bak ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaci ~ 1 yıl önce
TEC için ne kadar güzel haber çelik is den kurtulmuslar. İnşallah teknikte bizde kurtuluruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yüreksiz ~ 1 yıl önce
Yüreğin yetiyosa istifa et klavye delikanlılığı yapma
Saksakci ~ 1 yıl önce
Sizin gibi saksakcilardan dolayi bu haldeyiz
Güldürme beni ~ 1 yıl önce
Yavuz Güver nasıl bi vicdana sahipsin sen ya, hatadan onca insanın alın terini götürdün, teknikte 10-0 kadrosunu sen teklif ettin sonra bülten yayınlayıp dava açtık dedin, burada biz dava açmayacağız diyorsun da topuda işverene paslıyorsun ( biz şirin görüncez siz açın davayı diyorsunuz ) Unutma ki bu yaptıklarının karşılığını bu dünya da olmasa bile öteki dünyada mutlaka alırsın, Allah ıslah etsin seni ne diim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tornacı ~ 1 yıl önce
Torna / Freze atölyesinden çıkmış biri talta başkanı da olur, sendika hv. şb. başkanı da olur, çelik çömlekçi de olur, easa lisansın da Yunanlılarla birlikte olur, para için vatanını milletini herşeyini verir, Yavuz Güver bi git artık be kardeşim, kene gibi yapıştın arkadaş, sen de hiç gurur yok mu!..
Kardeşim yapma ~ 1 yıl önce
10.0 havaiş imzaladı bu sitede airporthaberde var geçmişte iftira atma
Bilmeden ~ 1 yıl önce
Sen nerden çıktın kardeş
Arsiz ~ 1 yıl önce
Ya bide çıkmış demeç veriyor..utanmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komiksin çömez ~ 1 yıl önce
Çıkmasada konusöadı diyecen demi nectedin yancıları

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000