Ana Sayfa » Havacılık Haberleri » ÇELEBİ'Yİ ŞOK EDEN KAZA

ÇELEBİ'Yİ ŞOK EDEN KAZA

02 Eylül 2012 Pazar, 10:00:58 Çelebi Hava Servisi'nde çalışan Şerife İşli geçirdiği feci trafik kazasında hayatını kaybetti.

Dalaman Havalimanı'da görevli iken Antalya Havalimanı'na görevlendirilen Çelebi Hava Servisi'nde operasyon memuru olarak çalışan Şerife İşli inanılmaz bir şekilde hayatını kaybetti. Antalya'dan Dalaman'a ailesini ziyaret etmek için giden Şerife İşli dönüş yolunda feci bir kaza geçirdi.

07 EBU 07 plakalı aracı kullanan Şerife İşli, Antalya Korkuteli karayolu Cehennem Deresi mevkiinde aşırı hız sebebiyle aracın kontrolünü kaybederek refüje çarptı. Çarpmanın şiddetiyle Şerife İşli'nin kafası gövdesinden ayrıldı. Korkunç kazada İşli, hayatını olay yerinde kaybetti.

Çelebi Hava Servisi'nde sevilen bir personel olan Şerife İşli'nin hayatını kaybetmesi çalışma arkadaşlarını şok etti.

Şerife İşli'nin kullandığı araçta bulunan diğer iki kişi de yaralandı.

AirportHaber Ailesi olarak tüm Çelebi çalışanlarına ve ailesine sabır diliyoruz.

AirportHaber.com

Haberi Paylaş
Facebook Yorum
AirportHaber Yorum
  • ali 03 Aralık 2014, Çarşamba 01:00:16 allah rahmet eylesin ailesıne baş saglıgı dilerim 0
  • National Alamo Car Rental DLM 31 Ekim 2012, Çarşamba 12:00:03 Alllah mekanını cennet eylesin;SN:İŞLİ ailesine sabır ve metaanet diliyorum... 1
  • s.a 03 Ekim 2012, Çarşamba 00:36:29 Allh rhmet eylesin cok uzuldum kndisini gormyli uzun yillar olmuştu 0
  • marmara 30 Eylül 2012, Pazar 21:06:33 Bu kardeşimizin vefatı üzerine KGM'ne,trafik levhalarında kullanılan malzemenin türünün tehlikeli olduğuna işaret edip değiştirilip değiştirilemeyeceğine dair mail attım.Aldığım cevap aşağıdadır.. 'Trafik işaret levhalarının imalatında farklı malzeme kullanılması konusunda ilgide kayıtlı dilekçeniz incelenmiştir.Trafik işaret levhalarının dış etkenlerden en az şekilde etkilenmesi, rüzgar yüklerine dayanabilmesi ve ekonomik olması amacıyla imalatında saç ve alüminyum esaslı malzemeler kullanılmaktadır.Plastik ürünlerin yeterince dayanıma sahip olamayacağı, yeterli dayanıma sahip olan plastik ürünlerinde diğer levhalar ile benzer etkilere sebep olacağı düşünülmektedir.' Merhumeye Allah tan rahmet,tanıyanlarına başsağlığı ve sabır dilerim.Kazasız günler dileğiyle 0
Yorum Gönder
  • * Yorumlarınız, editör onayından geçmesi durumunda yayınlanacaktır.
  • * Gönderilen yorumlardan kaynaklanacak yasal sorumluluk yorumu gönderen kullanıcılara aittir. Yorumlardan AirportHaber ve bağlı kuruluşları sorumlu tutulamaz.
  • * Kişiler ya da kurumlar hakkında yapılan, eleştiri sınırlarını aşan, hakaret, kötü söz, uygunsuz kelime, ırkçılık, bölücülük unsurları içeren yorumlara yer verilmemektedir.