14 Nisan 2015, Salı 10:07:47

ÇELEBİ PERSONELİ GÜZEL HAYATINI KAYBETTİ

İstanbul'da Haliç Köprüsü üzerinde Büyükşehir Belediyesi'ne ait temizlik aracına arkadan çarpan otomobilde bulunan 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
  • Çok çoook erkendi senin için genç güzel kardeşim benim. Nurlar içinde yat, Allah anneciğine sabırlar versin.
  • Mekanın cennet olsun kardeşim. Nur içinde yat. Kısa sürede hepimizin sevgisini kazandın. Seni çok özleyeceğiz...
  • allah rahmet eylesinde apronda hız yapan celebili arkadaslara ders olsun dısarının trafiği aprona benzemez. iç hatlar 106 dan 101 e dogru cok hızlı gıdıyorsunuz arac numarası 2282 arac plakası 34 he 1589 cumartesi gunu 14.04.2015 sabah saat 07 50 civarı cok hızlı olarak 101 e dogru ucarcasına gidiyordu . afedersiniz ama celebi mudurleri uyuyormu da elemanları asırı hız yapıyo apronda tabi apron rafik elemanlarıda dıs hatlarda takılıyor iç hatların o raya konuslansalar alayına ceza keserler de nerde. işin ozu e 5 in trafiği aprona benzemez ilk önce celebi hizmetleri personeline yavas arac kullanmayı ogretsin gerekirse hız yapanı işten atsın sonra dan boyle uzucu haberler alınmasın. allah rahmet eylesin ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun saw Çelebi cobus calısanları

İstanbul'da Haliç Köprüsü üzerinde Büyükşehir Belediyesi'ne ait temizlik aracına arkadan çarpan otomobilde bulunan 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. Hayatını kaybedenlerden biri Çelebi Hava Servisi'nde çalışan Tugay Güzel'di.

Kaza, Haliç Köprüsü Edirne istikameti orta yolda saat 03.00’te meydana geldi. İddiaya göre, Edirne istikametine aşırı hız ve zikzak yaparak ilerleyen sürücüsü henüz bilinmeyen otomobil, köprü üzerinde temizlik yapan Büyükşehir Belediyesi'ne ait süpürge aracına arkadan çarptı.

Çelebi personeli Tugay Güzel

Çarpmanın ardından alev alan otomobilde bulunan yaralı 4 kişi  yoldan geçen diğer sürücüler ile belediye işçileri tarafından araçtan çıkarıldı. Can pazarının yaşandığı kaza yerine ihbar üzerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kaza yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken itfaiye ekipleri de alev alev yanan otomobile müdahale etti. 

Kazada ağır yaralanan ve olay yerine gelen sağlık ekiplerinin uzun süre kalp masajı yaptığı Çelebi Hava Servisi'nde çalışan Tugay Güzel (22),  Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülürken hayatını kaybetti. (Hürriyet)

 
ÇELEBİ PERSONELİ GÜZEL HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Çok çoook erkendi senin için genç güzel kardeşim benim. Nurlar içinde yat, Allah anneciğine sabırlar versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Mekanın cennet olsun kardeşim. Nur içinde yat. Kısa sürede hepimizin sevgisini kazandın. Seni çok özleyeceğiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aproncu ~ 3 yıl önce
allah rahmet eylesinde apronda hız yapan celebili arkadaslara ders olsun dısarının trafiği aprona benzemez. iç hatlar 106 dan 101 e dogru cok hızlı gıdıyorsunuz arac numarası 2282 arac plakası 34 he 1589 cumartesi gunu 14.04.2015 sabah saat 07 50 civarı cok hızlı olarak 101 e dogru ucarcasına gidiyordu . afedersiniz ama celebi mudurleri uyuyormu da elemanları asırı hız yapıyo apronda tabi apron rafik elemanlarıda dıs hatlarda takılıyor iç hatların o raya konuslansalar alayına ceza keserler de nerde. işin ozu e 5 in trafiği aprona benzemez ilk önce celebi hizmetleri personeline yavas arac kullanmayı ogretsin gerekirse hız yapanı işten atsın sonra dan boyle uzucu haberler alınmasın. allah rahmet eylesin ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun saw Çelebi cobus calısanları

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000