27 Kasım 2017, Pazartesi 12:39:25

Çelebi Hava Servisi personel arıyor

Çelebi Hava Servisi, personel alımı yapmak üzere iş ilanı yayınladı. Peki, istihdam edilecek personel için aranan şartlar neler?
  • Hani derler ya kör ölünce madem gözlü olur. Ya da gider eteri gelir beteri... kendinize itiraf edin eski şef ve yoneticilerinizi eğlenerek çalıştığınız onlarla abi kardeş olduğunuz dönemleri ozlediniz değilmi. Bunu şimdi ki personeller değil kemik kadro iyi bilir. Eski manuelciler :)
  • Tgs elden alim yapmiyo (isine gelince) ilan da vermiyo bu kadar adam celebiden mi geciyor?? celebi isci alip oraya mi kaptırıyor? Part time bin liraya nereye kadar kiralar olmus binbeşyüz heeheey..
  • Yabancı dilden ziyade servis güzergahında oturan eleman arıyorlar avrupa yakasiymis:))))) lise universite mezunu ariyoruz degilde ilana yazin artik avcılar Beylikdüzünde oturan adami alcam diye!! Nice gencler heba oldu bu yolda..
  • Lise mezunu ve İngilizce bilen acaba kaç kişi vardır.Belirgin bir vardiya düzeni yok ne zaman çagırırlarsa zıplayıp gelicen Maaş Yok denecek kadar az ,sokaktasın uçak gazı soguk hava,ekibin kaprisi vs Sonuç olarak geçiçi iş olarak yoklukta düşünülebilir. Yoksa çoğu üç gün sonra bırakıp gidiyor ,iş ilanı sürekli o yüzden var. Düşünenlere hayırlı olsun,bana sorarsanız İngilizcen varsa git otelde veya sultanahmette tercümanlık yap 3-4 alırsın en az

Çelebi Hava Servisi, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere Part-Time (yarı zamanlı) personel arıyor. 

Peki, şirketin istihdam edeceği personelde aradığı kriterler neler?

İŞTE ÇELEBİ TARAFINDAN YAYINLANAN O İLAN

Şirketimiz Atatürk Havalimanı İstasyonu' nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip  Harekat Memurları aramaktayız.

En az lise mezunu,
Vardiya düzeninde  yarı zamanlı (part-time) olarak çalışabilecek,
İyi derecede İngilizce bilen,
Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi,
İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
Atatürk Havalimanı'nda görev yapabilecek,

İŞ TANIMI

Harekat Memuru 
Görevli olduğu uçağın iniş öncesinden kalkışına kadar olan süreçte uçuş mürettebatı, havayolu temsilcisi ve operasyon ile ilgili birimler arasındaki koordineyi sağlayan sorumlu personel.

Çelebi Hava Servisi personel arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Çelebi yi bana sor :) ~ 7 ay önce
Hani derler ya kör ölünce madem gözlü olur. Ya da gider eteri gelir beteri... kendinize itiraf edin eski şef ve yoneticilerinizi eğlenerek çalıştığınız onlarla abi kardeş olduğunuz dönemleri ozlediniz değilmi. Bunu şimdi ki personeller değil kemik kadro iyi bilir. Eski manuelciler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 8 ay önce
Tgs elden alim yapmiyo (isine gelince) ilan da vermiyo bu kadar adam celebiden mi geciyor?? celebi isci alip oraya mi kaptırıyor? Part time bin liraya nereye kadar kiralar olmus binbeşyüz heeheey..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çelebi ? ~ 8 ay önce
Çelebi eti ne butu ne ? TGS nin çelebi ile işi olmaz 3-5 kişi anca geçen olmuştur.yeni havaalanına bakalım çelebiyi alacaklarmı? İstenen şartları saglayabilecekmi? Docoya yatırım yap dediler yapmayınca gönderdiler havacılık sektöründe çalışacaksın tecrübe amaçlı 1 yıl Çelebi’de çalışılabilir
Selebi ~ 8 ay önce
Yabancı dilden ziyade servis güzergahında oturan eleman arıyorlar avrupa yakasiymis:))))) lise universite mezunu ariyoruz degilde ilana yazin artik avcılar Beylikdüzünde oturan adami alcam diye!! Nice gencler heba oldu bu yolda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çelişki ~ 8 ay önce
Lise mezunu ve İngilizce bilen acaba kaç kişi vardır.Belirgin bir vardiya düzeni yok ne zaman çagırırlarsa zıplayıp gelicen Maaş Yok denecek kadar az ,sokaktasın uçak gazı soguk hava,ekibin kaprisi vs Sonuç olarak geçiçi iş olarak yoklukta düşünülebilir. Yoksa çoğu üç gün sonra bırakıp gidiyor ,iş ilanı sürekli o yüzden var. Düşünenlere hayırlı olsun,bana sorarsanız İngilizcen varsa git otelde veya sultanahmette tercümanlık yap 3-4 alırsın en az

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000