13 Kasım 2011, Pazar 07:46:17

ÇARPAN UÇAĞIN MOTORU NEREDE?

İkiz Kuleler'e düzenlenen 11 Eylül terörist saldırılarının ardından ortaya atılan iddialara, bir yenisi daha eklendi...
  • Bunu zaten biliyorduk.Zeitgeist sağolsun :)
  • Doğru adres sanırım "Zeitgeist". Bir önceki yorumcu beyefendi haklı. İzledim ve hak verdim.
  • arkadaslar ZEITGEIST'in konu hakkinda ciddi bir arastirmasi ve bu konulara verilmeye calisilan Bush un cevaplarini iceren videoyu internetten bulun izleyin....
  • bosver kardes bilenler biliyor, hikaye yazmaya devam ediliyor. Eger onlarin hikayesi yazilmaz ise ozaman. Avrupa ulkesi kriz yasar (ekenomi saldirisi), arap ulkesi isek liderimiz oldurulur(savas) (biz arada olan bir seyiz, hybrid gibi birsey) ....bosveeer Tek saf disi kalan dogu ve uzak dogu cunki onlara 1 tekme atarsan onlar 5,5 milyar tekme atabiliyor....bosveeeer :)))
İspanyol medyasına göre, Pentagon'a uçak çarpmadı. Uluslararası hava bilimcileri, bir uçağın binaya çarpması halinde birçok parçanın etrafa saçılması gerekiyor. Ancak Pentagon'daki kaza görüntülerinde uçağın motoru, kanatları veya gövdesinden hiçbir parça etrafta yok. Uzmanların iddiasına göre Pentagon'a uçak çarpmadı, bir füze atıldı.
ÇARPAN UÇAĞIN MOTORU NEREDE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bunu zaten biliyorduk.Zeitgeist sağolsun :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Doğru adres sanırım "Zeitgeist". Bir önceki yorumcu beyefendi haklı. İzledim ve hak verdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaslar ZEITGEIST'in konu hakkinda ciddi bir arastirmasi ve bu konulara verilmeye calisilan Bush un cevaplarini iceren videoyu internetten bulun izleyin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bosver kardes bilenler biliyor, hikaye yazmaya devam ediliyor. Eger onlarin hikayesi yazilmaz ise ozaman. Avrupa ulkesi kriz yasar (ekenomi saldirisi), arap ulkesi isek liderimiz oldurulur(savas) (biz arada olan bir seyiz, hybrid gibi birsey) ....bosveeer Tek saf disi kalan dogu ve uzak dogu cunki onlara 1 tekme atarsan onlar 5,5 milyar tekme atabiliyor....bosveeeer :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000