30 Temmuz 2011, Cumartesi 17:47:26

CARIBBEAN AIRLINES PİSTTEN ÇIKTI

Carribean Airlines'a ait B737-800 tipi yolcu uçağı, Cayman Adaları'nın başkenti Georgetown'a inişinin ardından pistten çıktı.
  • acaba bunuda mi Turk Pilotlar yapti. Yabanci pilot hayranlari uzulmuslerdir herhalde !!!
  • Son yillarda pistten cikan kacinci B737 bu? Yagisli havalarda duramayip pistten cikan A320 var mi hic? Boeing'e ve onu ucan pilotlarina ne oluyor?
  • yorumcular Mike Alpha Lima diyen arkadas ahahah... bu arada iniş yapılan pist kısa bir pistmiş . geç teker konması durumunda o pistin çok sakat olduğunu söylüyor oraya uçan pilotlar...frenleme hatası da var sanırım
  • ucak duvara carpmis ne yapsaymis kirilmasamiymis.herkes pilot herkes ucak tasarimcisi komik adamlar sizi
Carribean Airlines'a ait Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı, Cayman Adaları'nda bulunan Georgetown Havaalanı'na iniş yaptıktan sonra pistten çıktı.

154 yolcunun bulunduğu uçak Georgetown'da bulunan 06/24 pistinin 100 metre ilerisindeki duvara çarptıktan sonra ikiye ayrıldı.

Olayda ölen olmadığı belirtilirken, iki yolcunun ayakları farklı yerlerinden kırıldığı diğer yolcuların arasında yaralıların bulunmadığı açıklandı.

Georgetown'da bulunan 06/24 isimli pistin 2300 metre uzunluğunda olduğu açıklanırken, yolcular pilotun piste sert iniş yaptığı ve ardından sağa sola sallanan uçağın bir yere çarparak durduğunu ifade etti.


İŞTE KIRIMA UĞRAYAN O UÇAK
CARIBBEAN AIRLINES PİSTTEN ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
acaba bunuda mi Turk Pilotlar yapti. Yabanci pilot hayranlari uzulmuslerdir herhalde !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Son yillarda pistten cikan kacinci B737 bu? Yagisli havalarda duramayip pistten cikan A320 var mi hic? Boeing'e ve onu ucan pilotlarina ne oluyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yorumcular Mike Alpha Lima diyen arkadas ahahah... bu arada iniş yapılan pist kısa bir pistmiş . geç teker konması durumunda o pistin çok sakat olduğunu söylüyor oraya uçan pilotlar...frenleme hatası da var sanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ucak duvara carpmis ne yapsaymis kirilmasamiymis.herkes pilot herkes ucak tasarimcisi komik adamlar sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000