06 Ekim 2008, Pazartesi 13:26:29

Cankut Bagana’nın müthiş atılımı

Onur Havayolları’nın sahibi ve MY Technic’in ortaklarından Cankut Bagana havacılık sektöründe düşünülemeyeni düşünerek yepyeni bir çığır açıyor. İşte Airporthaber’in Özel Haberi…
  • Kemal rümuzlu şahıs Aydın'ı savunmaya kalkmış ve Aydın'ın nesini biliyorlar diye de saçmalamış. Bak " Kemal " sen yazdıkların ve Türkçendeki imla hataları ile henüz " Kemal'e " ermemişsin. Aydın denen şahsında ne tuhaf olduğunu bilmiyorsun. Burada yorum yapan insanlar Aydın'ı tanıdıkları için olmaz diyorlar. Aydın'ı ben de tanırım ve ne kadar beceriksiz ve havacılığı hiç bilmeyen bir insan olduğu herkesçe malumdur.Aydın, genel müdür olduğu zamanda uçak düşürtmüş ve sırıtarak " İstifa etmeyeceğini " söylemiş bir insandır ( ! ). Önce otur imla öğren, ondan sonra da bilip bilmeden boyunu aşan konularda saçma sapan yorumlar yapma. haydi bakalım, yorumlarında daha bilgili ve mantıklı, imla hataları olmayan bir Türkçe bekliyorum. Sadece insanlara yağcılık yapacağım diye kendine de güldürtme.Bakacağım yazdıklarına ona göre haaa....
  • Son zamanlada Sn.Cankut Bagana gerek Yavuz Çizmeci gibi gerek Aydın Kızıltan gibi insanlarla iş ortaklığı yaparak beni çok şaşırtıyor. Gerçi o işinin ehli heralde onlara pabuç bırakmayacak şekilde anlaşmasını yapıyordur ama isimler çok off-side
  • Öncelikle kuracağınız bu yeni şirketin hayırlı olmasını dilerim. Umarım ki bu şirket ONUR AIR i etkilemez.Yanlız sizi batırmak için bir tek Aydın KIZILTAN yetmez.Yanına tk.md.olarak Mehmet BALKANLI yı da koyun ki tam olsun.Sn.BAGANA sizin paranıza ve itibarınıza kastiniz mi allah aşkına.Umarım bu yanlıştan dönersiz.Saygılarımla.
  • bir türk sirketi olara bu isde basarilar dilerim umarim basarili olunur.bu arada yorum yapan aradaslarin naadar olaylardan uza olduklarini göruyorum aydin beyin nesini biliyorda yaziyorlar anlayamiyorum sadce insanlarin beceriksizlikleri ortaya cikiyor.

Havacılık sektörünün en deneyimli yatırımcılarından biri olan Cankut Bagana heyecan verici bir atağa geçti. Sessiz ve mütevazı duruşuyla tanınan işadamı Bagana, Rusya’da bir havayolu şirketi kurmak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

 

Şirketi kurma çalışmalarını yapmak üzere World Focus Havayollarının Genel Müdürlüğü’nü de yapan Aydın Kızıltan görevlendirildi. Cankut Bagana bu yapılanma ile Rusya pazarındaki turistleri Türkiye’ye getirmenin önünü açacak.

 

AirportHaber’e gelen bilgilere göre Cankut Bagana, Rusya’daki şirketin kuruluş çalışmalarını tamamladı. Ancak bir handikap bulunuyor. Rusya yasalarına göre şirket Rus vatandaşı bir kişinin üzerine kuruldu.

 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün yaptığı Rusya açılımından sonra Kuzu Havayolları’da şirketin %49’nu Rus kargo şirketine satmıştı. Satışla ilgili onay süreci devam ederken Cankut Bagana’nın Rus turistine yönelik bu atılımı oldukça ses getirecek gibi.

 

AirportHaber Özel

Cankut Bagana’nın müthiş atılımı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

avalon1166 ~ 10 yıl önce
Kemal rümuzlu şahıs Aydın'ı savunmaya kalkmış ve Aydın'ın nesini biliyorlar diye de saçmalamış. Bak " Kemal " sen yazdıkların ve Türkçendeki imla hataları ile henüz " Kemal'e " ermemişsin. Aydın denen şahsında ne tuhaf olduğunu bilmiyorsun. Burada yorum yapan insanlar Aydın'ı tanıdıkları için olmaz diyorlar. Aydın'ı ben de tanırım ve ne kadar beceriksiz ve havacılığı hiç bilmeyen bir insan olduğu herkesçe malumdur.Aydın, genel müdür olduğu zamanda uçak düşürtmüş ve sırıtarak " İstifa etmeyeceğini " söylemiş bir insandır ( ! ). Önce otur imla öğren, ondan sonra da bilip bilmeden boyunu aşan konularda saçma sapan yorumlar yapma. haydi bakalım, yorumlarında daha bilgili ve mantıklı, imla hataları olmayan bir Türkçe bekliyorum. Sadece insanlara yağcılık yapacağım diye kendine de güldürtme.Bakacağım yazdıklarına ona göre haaa....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şaşkın ~ 10 yıl önce
Son zamanlada Sn.Cankut Bagana gerek Yavuz Çizmeci gibi gerek Aydın Kızıltan gibi insanlarla iş ortaklığı yaparak beni çok şaşırtıyor. Gerçi o işinin ehli heralde onlara pabuç bırakmayacak şekilde anlaşmasını yapıyordur ama isimler çok off-side

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknikb ~ 10 yıl önce
Öncelikle kuracağınız bu yeni şirketin hayırlı olmasını dilerim. Umarım ki bu şirket ONUR AIR i etkilemez.Yanlız sizi batırmak için bir tek Aydın KIZILTAN yetmez.Yanına tk.md.olarak Mehmet BALKANLI yı da koyun ki tam olsun.Sn.BAGANA sizin paranıza ve itibarınıza kastiniz mi allah aşkına.Umarım bu yanlıştan dönersiz.Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kemal ~ 10 yıl önce
bir türk sirketi olara bu isde basarilar dilerim umarim basarili olunur.bu arada yorum yapan aradaslarin naadar olaylardan uza olduklarini göruyorum aydin beyin nesini biliyorda yaziyorlar anlayamiyorum sadce insanlarin beceriksizlikleri ortaya cikiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000