18 Mart 2017, Cumartesi 09:15:41

Çanakkale Zaferi'nin 102. yılı kutlu olsun

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılında aziz şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz.
  • Bu resim bu seninin genel kurmay başkanlığının resmi Çanakkale kutlama resmidir. Airport haberle ilgisi yok. Bu daha acı. Genel kurmay bile büyük önderimizi koymaya cesaret edemiyor artık. Ama Seni anacak ne varsa yok etseler… Duvarlarımızdan resimlerini… Meydanlarda anıtlarını sökseler… Kitaplardan adını silseler… Anılarını dümdüz etseler… Seni hatırlatan her şeyi ateşe verseler… Gök mavisi yeter… * Seni sevmeyeni sevmeyeceğiz…
  • Üzerinde orada yüzlerce rütbeli varken ve isimleri geçmiyorken neden Atatürk olmazsa olmazmış. Bal gibi olur.
  • Basta Ataturk olmak uzere anavatanimizda canlarini vermis butun sehitlerin onunde saygiyla egilirim. Allah gani gani rahmet eylesin. Canakkale destani bizim icin bir donum noktasi olmustur. Isin ilginc yani Canakkale savasi Avustralya ve Yeni Zelanda'da ANZAC ruhunu yaratmis ve bagimsiz ulke olmalari yolunda bir sayfa acmistir kendi tarihlerinde. ANZAC lar ve torunlari askerlerimizin kahramanliklarini anlata anlata bitirememisler. Mehmetcige buyuk bir saygi beslemisler savasin ilerleyen gunlerinde kahramanliklarindan dolayi.
  • Heyyy Turkiye hadi vatan hainlere ve dusmanlara dunyayi dar edelim!!!!!!! Turk olmak ayricaliktir. Ne mutlu Turkum diyene!

Tarihte bugün: Bir ulus Çanakkale'de kahramanlık destanı yazdı.  Bugün18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. yıl dönümü.

Bize bu vatanı kanlarıyla sulayarak emanet eden aziz şehitlerimizi, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnet ile anıyoruz.

"Tüllenen mağribi, akşamları sarsam yarana...
Yine bir şey yapabildim diyemem hatırına."

Çanakkale Zaferi'nin 102. yılı kutlu olsun

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Genel kurmay ~ 10 ay önce
Bu resim bu seninin genel kurmay başkanlığının resmi Çanakkale kutlama resmidir. Airport haberle ilgisi yok. Bu daha acı. Genel kurmay bile büyük önderimizi koymaya cesaret edemiyor artık. Ama Seni anacak ne varsa yok etseler… Duvarlarımızdan resimlerini… Meydanlarda anıtlarını sökseler… Kitaplardan adını silseler… Anılarını dümdüz etseler… Seni hatırlatan her şeyi ateşe verseler… Gök mavisi yeter… * Seni sevmeyeni sevmeyeceğiz…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarbay rütbesinin ~ 10 ay önce
Üzerinde orada yüzlerce rütbeli varken ve isimleri geçmiyorken neden Atatürk olmazsa olmazmış. Bal gibi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVSEC MGR ~ 10 ay önce
Eyyyy cahillll. İngilizin, Fransızın ve Çanakkaleye saldıran tüm gürühun Çanakkale denince aklına ilk gelen Mustafa Kemal'dir. Neden diye düşün biraz...
Evliyalar ~ 10 ay önce
Sizin evliyaları bir çağırın da şu terörü de bitirsinler.
Sydney ~ 10 ay önce
Basta Ataturk olmak uzere anavatanimizda canlarini vermis butun sehitlerin onunde saygiyla egilirim. Allah gani gani rahmet eylesin. Canakkale destani bizim icin bir donum noktasi olmustur. Isin ilginc yani Canakkale savasi Avustralya ve Yeni Zelanda'da ANZAC ruhunu yaratmis ve bagimsiz ulke olmalari yolunda bir sayfa acmistir kendi tarihlerinde. ANZAC lar ve torunlari askerlerimizin kahramanliklarini anlata anlata bitirememisler. Mehmetcige buyuk bir saygi beslemisler savasin ilerleyen gunlerinde kahramanliklarindan dolayi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turk ~ 10 ay önce
Heyyy Turkiye hadi vatan hainlere ve dusmanlara dunyayi dar edelim!!!!!!! Turk olmak ayricaliktir. Ne mutlu Turkum diyene!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000