20 Haziran 2015, Cumartesi 11:10:00

Çanakkale Havalimanı büyütülüyor

AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, daha önce pisti büyütülen ve yenilenen havaalanındaki yeni yatırımların sürdüğünü söyledi.
  • Şu 15 yaşında Asi genç karakterli vatandaş profilinden sıyrılın artık koskoca adamlarsınız, kimse bu ülkenin düşmanı değil adamlar sizin bizim vekilimiz yapılan yanlışlara yanlış doğrulara doğru diyelim yeter. Yönlendirici olmak lazım Hükümet'in devletin AKP nin Adının geçtiği yerde çocuklar gibi davranmaya başlıyorsunuz büyüyün artık.
  • Sayın milletvekili çok doğru söylemiş. Büyüyen sadece havaalanı değil, bir de 050 istikametinde yaklaşma yaparken hemen pistin dibine bir AVM yapmışlar, ekonomiyi de büyütmüşler ki, öyle böyle değil. Biliyorsunuz Çanakkale meydanı bir süre kapatılmıştı. Haberde de belirtilen pist çalışmadı nnedeni ile. Uçakların uçuşlarının durdurulmasını fırsat bilip, hemen pistin 100 metre önüne AVM yi de kuruvermiş uyanıklar. Birgün son yaklaşmanın son safhasında, bu AVM ışıklarının gözünü alması nedeni ile bir iniş takımını AVM çatısında bırakma olayı yaşanırsa, söylenmedi demeyin. Bunca yıllık uçucuyum, böyle bir şey görmedim. Kim bu inşastın ruhsatını onaylatıı? Bu yorumu ihbar bile kabul edebilirsiniz. İnanmayan gitsin baksın. Belki de AVM nin altından bu vekil çıkar. Kim bilir?
  • Minnacik havalimani bagaj alma yeri 5 10 metre yok biraz buyutulse cok iyi olur
  • Çanakkalenin orgiden daha faydalı olduğu tartışılmax bir gerçek. Keşke oraya harcanan paralar buraya harcansaydı

AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, daha önce pisti büyütülen ve yenilenen havaalanındaki yeni yatırımların sürdüğünü söyledi.

Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Çanakkale Havaalanı'nın 2002 yılından bu yana yapılan yatırımlarla hem yolcu hem de uçak trafiğinde ciddi artışlar yaşandığını ifade etti.

Mevcut terminal binasının Çanakkale'ye yetersiz geldiğine işaret eden Turan, şöyle konuştu:

"Bu bina, Çanakkale'mize layık bir terminal değildi. Şimdi 10 bin metrekare kullanım alanlı terminal binası ve 3 uçak kapasiteli yeni apron inşaatına başlıyoruz. Çanakkale'mize hayırlı olsun. Mevcutla birlikte havalimanımıza 5 uçak aynı anda park edebilecek. Hava trafiği daha da hareketlenecek. Bu topraklara borcumuz var. Daha çok çalışacağız."

Çanakkale Havalimanı büyütülüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Mmm ~ 3 yıl önce
Şu 15 yaşında Asi genç karakterli vatandaş profilinden sıyrılın artık koskoca adamlarsınız, kimse bu ülkenin düşmanı değil adamlar sizin bizim vekilimiz yapılan yanlışlara yanlış doğrulara doğru diyelim yeter. Yönlendirici olmak lazım Hükümet'in devletin AKP nin Adının geçtiği yerde çocuklar gibi davranmaya başlıyorsunuz büyüyün artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVM ~ 3 yıl önce
Sayın milletvekili çok doğru söylemiş. Büyüyen sadece havaalanı değil, bir de 050 istikametinde yaklaşma yaparken hemen pistin dibine bir AVM yapmışlar, ekonomiyi de büyütmüşler ki, öyle böyle değil. Biliyorsunuz Çanakkale meydanı bir süre kapatılmıştı. Haberde de belirtilen pist çalışmadı nnedeni ile. Uçakların uçuşlarının durdurulmasını fırsat bilip, hemen pistin 100 metre önüne AVM yi de kuruvermiş uyanıklar. Birgün son yaklaşmanın son safhasında, bu AVM ışıklarının gözünü alması nedeni ile bir iniş takımını AVM çatısında bırakma olayı yaşanırsa, söylenmedi demeyin. Bunca yıllık uçucuyum, böyle bir şey görmedim. Kim bu inşastın ruhsatını onaylatıı? Bu yorumu ihbar bile kabul edebilirsiniz. İnanmayan gitsin baksın. Belki de AVM nin altından bu vekil çıkar. Kim bilir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt ~ 3 yıl önce
Kesinlikle meslektaşıma Katılıyorum.pistin hemen önüne bu inşaatın yapılmasına kim izin veriyor.çanakkale meydanında çalışan bir görevli bu inşaatın mania kriterlerinden 30 cm aşağıda olduğunu,kendilerinin de çok itiraz ettiğini.ama bir sonuca ulaşılamadığını söyledi.
bati ~ 3 yıl önce
Minnacik havalimani bagaj alma yeri 5 10 metre yok biraz buyutulse cok iyi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fayda ~ 3 yıl önce
Çanakkalenin orgiden daha faydalı olduğu tartışılmax bir gerçek. Keşke oraya harcanan paralar buraya harcansaydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000