28 Mart 2014, Cuma 15:01:14

ÇALIŞANLAR İSTİFA EDİYOR!

Türk Hava Yolları’na bağlı hat bakım biriminin Teknik A.Ş’ye bağlanmak istenmesi istifaları da beraberinde getirdi.
  • Geçen haftalarda burada mühendis konusu vardı, mühendislerin arkasından burada demedik bırakmıyordu. Ama birkaç haftadır görüyorum, Habomcu Teknikçiye, teknikçi hatçıya bir güzel giydiriyor. .. Birlik olamayan, birbirinin kuyusunu kazan, başkalarının arkasından gıybet yapana bu muameleler yakışır. Bence dua edin değerli yönetime, size hakkınızdan çok maaş veriyor, ben olsam böyle bir topluluğa asgari ücret veririm.
  • Değerli Teknisyen arkadaşlarım, lütfen etrafımıza bakıp birbirinizle didişmekten başka yapılabilecekler nelerdir bunları araştırıp, birlikte hareket etmeye çalışmalıyız. Bu kafayla gidersek bir arpa boyu yol alamayacağımız çok açık.
  • yeni işe başlıcak bir hat bakım personeli olarak ,teknik a.ş ye geçersek ne gibi kayıplarımız olacak..? ve şu an kime bağliyiz ki ?
  • Butun teknisyen abilerime hakli davalarinda dualarimla destekci olduğumu buradan belirtmek istiyorum...bende bi habom personeliyim butun camianin içinde iyiside var kötüsüde bi kaç kisinin davranislari yüzünden bütun zumreyi top atesine tutmayalim ben kimseye nankorluk edemem abilerimden allah razi olsun cok sey öğrendim ve hala da öğrenecek bi sürü seyim var degerli abilerimden..yorumlari ürülerek okuyorum bizim davamiz ekmek davasi olmasi gerekirken düştüğümüz utanc verici davranişlar hic bi teknik a.şli abilerime ve habom a.ş'li kardeslerime yakistiramadim doğrusu rabbim yar ve yardimcimiz olsun.

Türk Hava Yolları’na bağlı hat bakım biriminin Teknik A.Ş’ye bağlanmak istenmesi istifaları da beraberinde getirdi.

Türk Hava Yolları Hat Bakım birimi, 31 Mart tarihinden itibaren Teknik A.Ş bünyesine geçecek. Hat bakımda çalışan yaklaşık 700 kişinin, 31 Mart tarihine kadar kendilerini Teknik A.Ş personeli yapacak sözleşmeye imza atması gerekiyor.

Teknik A.Ş bünyesine geçmeleri ile bazı haklarını kaybeden bir kısım çalışan sözleşme imzalamayı redderken peşpeşe istifa haberleri geldi.

Sözleşmeyi imzalamayanların iş akdinin feshedileceği belirtilirken bazı çalışanların bunu göze aldığı kaydedildi.


©Airporthaber.com
 

ÇALIŞANLAR İSTİFA EDİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (85)

yiyin birbirinizi ~ 4 yıl önce
Geçen haftalarda burada mühendis konusu vardı, mühendislerin arkasından burada demedik bırakmıyordu. Ama birkaç haftadır görüyorum, Habomcu Teknikçiye, teknikçi hatçıya bir güzel giydiriyor. .. Birlik olamayan, birbirinin kuyusunu kazan, başkalarının arkasından gıybet yapana bu muameleler yakışır. Bence dua edin değerli yönetime, size hakkınızdan çok maaş veriyor, ben olsam böyle bir topluluğa asgari ücret veririm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Değerli Teknisyen arkadaşlarım, lütfen etrafımıza bakıp birbirinizle didişmekten başka yapılabilecekler nelerdir bunları araştırıp, birlikte hareket etmeye çalışmalıyız. Bu kafayla gidersek bir arpa boyu yol alamayacağımız çok açık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
yeni işe başlıcak bir hat bakım personeli olarak ,teknik a.ş ye geçersek ne gibi kayıplarımız olacak..? ve şu an kime bağliyiz ki ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Butun teknisyen abilerime hakli davalarinda dualarimla destekci olduğumu buradan belirtmek istiyorum...bende bi habom personeliyim butun camianin içinde iyiside var kötüsüde bi kaç kisinin davranislari yüzünden bütun zumreyi top atesine tutmayalim ben kimseye nankorluk edemem abilerimden allah razi olsun cok sey öğrendim ve hala da öğrenecek bi sürü seyim var degerli abilerimden..yorumlari ürülerek okuyorum bizim davamiz ekmek davasi olmasi gerekirken düştüğümüz utanc verici davranişlar hic bi teknik a.şli abilerime ve habom a.ş'li kardeslerime yakistiramadim doğrusu rabbim yar ve yardimcimiz olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dejavu ~ 4 yıl önce
hayırlısı gardaş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000