28 Ekim 2010, Perşembe 11:30:39

BUSINESS CLASS'TAN SONRA "HUG CLASS" GELİYOR

Yeni Zelanda Havayolları, çift ya da çocuklu seyahat eden müşterileri için yeni bir sınıf yarattı.
  • arap olmana gerek yok zaten, abdest kelimesinde P yok ki P den sonra D gelmez diyosun :) abdest kelimesinin kökeni arapca olabilir, unlu uyumuna uymadigi da dogrudur. ama nasıl televizyon diyorsan abdest de diyeceksin :)
  • ülkemizde ergen bıyıklılar olduğu sürece kimse kimseye sarılamaz..güldürmeyin beni..önce şu zihniyeti değiştirin lütfen..hala doğuda kızlar öldürülüyor..
  • çok yaratıcı olmuş.biz türk aileleri içinde daha uygun aslında.türkhavayolları'da düşünebilir bu uygulamayı.genelde nüfus olarak çoğunlukta çocuklu aileleriz.
  • bu sınıfta uçarken kucaklaşmanın ötesine geçmiceksiniz diye ,10 dakkiada bir de battaniye kaldırılıp bakılmalı :) bencede töbe uçaga abdest aldırmak mazallah uzun sürer :)
Yeni Zelanda Havayolları, çift ya da çocuklu seyahat eden müşterileri için yeni bir sınıf yarattı

Auckland-Londra ya da Auckiand-Los Angeles seferi yapan müşteriler, iki buçuk koltuk ücretiyle yan yana üç koltuk alıp, yolculuğu kucak kucağa uzanarak gerçekleştirebilecek.BUSINESS CLASS'TAN SONRA "HUG CLASS" GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
arap olmana gerek yok zaten, abdest kelimesinde P yok ki P den sonra D gelmez diyosun :) abdest kelimesinin kökeni arapca olabilir, unlu uyumuna uymadigi da dogrudur. ama nasıl televizyon diyorsan abdest de diyeceksin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ülkemizde ergen bıyıklılar olduğu sürece kimse kimseye sarılamaz..güldürmeyin beni..önce şu zihniyeti değiştirin lütfen..hala doğuda kızlar öldürülüyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çok yaratıcı olmuş.biz türk aileleri içinde daha uygun aslında.türkhavayolları'da düşünebilir bu uygulamayı.genelde nüfus olarak çoğunlukta çocuklu aileleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu sınıfta uçarken kucaklaşmanın ötesine geçmiceksiniz diye ,10 dakkiada bir de battaniye kaldırılıp bakılmalı :) bencede töbe uçaga abdest aldırmak mazallah uzun sürer :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000