11 Mart 2016, Cuma 13:20:17

Burulaş pilotu float ile Hezarfen'e iniş yaptı

Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Burulaş'ın ait deniz uçağı, pilotun iniş takımlarını açmayı unutması nedeniyle
  • Asparagasları yayınlamak için 10 dakika araştırma yapmayan, her türden aşağılayıcı görüşleri hiç düşünmeden anında yayınlayan meşhur AirportHaber.com, işine gelmeyen bir görüşü yayınlamamak için bin dereden su getiriyor sanırım. Bu görüşü de yayınlayın da dişimizi kıralım, şaşıralım.
  • hazerfandaki amöter havacılar bak nasıl ifşa ettiniz kendinizi dogru olmayan bir işi çamur at izi kalsın adı üstünde AMATÖR pilotlar hakkaten amatörmüşünüz suyunuz kaynamak üzere 250 saatle 1 yıldır uçmadan yattıgınız yerden para almaya alışmış asalaklar işinizin uçmak olmadıgını gösterdiniz hoş uçmak için yuvarlak kaslarınız olamalı eh oda olmadıgınaa göre sallayın bakalım bu arada 250 saatle pek pilot olunmuyor biri size söylesin dimi
  • gecmis olsun birdaha unutma,ben sahibi olsam kirilan parcalari koltugun altina verrirdim tum Hezarfen'deki amator pilotlardan imza toplatirdim.
  • Acı olaydan, beladan, kazadan pirim yapmayı bir gün bırakacağız.. O zaman özde bir insan olmaya başlayacağız. Düşmanınızsa cesaretiniz varsa yüzüne konuşun, cesaretiniz yoksa korkaklığınıza sığının ve susun.. Bu yorumlar vahşice. Yazık size..

Burulaş pilotu float ile Hezarfen'e iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Evet Bekliyoruz, ~ 2 yıl önce
Asparagasları yayınlamak için 10 dakika araştırma yapmayan, her türden aşağılayıcı görüşleri hiç düşünmeden anında yayınlayan meşhur AirportHaber.com, işine gelmeyen bir görüşü yayınlamamak için bin dereden su getiriyor sanırım. Bu görüşü de yayınlayın da dişimizi kıralım, şaşıralım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Editör'den ~ 2 yıl önce
Kırık dişinizin fotoğrafını bekliyoruz.
havacı ~ 2 yıl önce
hazerfandaki amöter havacılar bak nasıl ifşa ettiniz kendinizi dogru olmayan bir işi çamur at izi kalsın adı üstünde AMATÖR pilotlar hakkaten amatörmüşünüz suyunuz kaynamak üzere 250 saatle 1 yıldır uçmadan yattıgınız yerden para almaya alışmış asalaklar işinizin uçmak olmadıgını gösterdiniz hoş uçmak için yuvarlak kaslarınız olamalı eh oda olmadıgınaa göre sallayın bakalım bu arada 250 saatle pek pilot olunmuyor biri size söylesin dimi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
buda guzel ~ 2 yıl önce
gecmis olsun birdaha unutma,ben sahibi olsam kirilan parcalari koltugun altina verrirdim tum Hezarfen'deki amator pilotlardan imza toplatirdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ~ 2 yıl önce
Acı olaydan, beladan, kazadan pirim yapmayı bir gün bırakacağız.. O zaman özde bir insan olmaya başlayacağız. Düşmanınızsa cesaretiniz varsa yüzüne konuşun, cesaretiniz yoksa korkaklığınıza sığının ve susun.. Bu yorumlar vahşice. Yazık size..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000