11 Şubat 2012, Cumartesi 19:13:01

BURSA'DA KORKUTAN İNİŞ

İstanbul Havacılık Kulübü'nde uçuş eğitimi gören öğrenci, inişi sırasında büyük tehlike atlattı.
  • ülkemizde her üniversiteden mezun olan pilot olabiliyor.mutlak sürette mühendislik fakültesinden mezun olan gençlerimiz havayolu taşımacılığında pilotluk lisansı verilmeli.
  • Arkadaşıma geçmiş olsun moraliniz bozulmasın, devam.İsterseniz 100 saatten sonra yalnıza kalın bu her öğrencinin başına gelebilir.Einsteinın bir sözü; başarılı olmak istiyorsanız yaptığınız hataları 3 e katlayın :))geçmiş olsun
  • Memlekette iç mimar, işletmeci, peyzaj tasarımcı kalmadı hepsi pilotaj kurslarında . Allah yardımcımız olsun...
  • Öğrenci arkadaşımıza büyük geçmiş olsun diliyorum. İnşallah bunu arkasına koyar ve eğitimine başarıyla devam eder. Önemli olan hatalardan ders çıkarmak ve eksikleri tespit edip gerekeni yapmaktır.
Bursa Yenişehir Havaalanı'nda eğitim veren İstanbul Havacılık Kulübü'nde uçuş eğitimi gören bir öğrenci, tek uçuşunda, iniş yaparken tehlikeli anlar yaşadı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; tek uçuş yaparken inişe geçen öğrencinin, hardlanding yaptığı ve TC-SEA tescilli Cessna 152 tipi tek motorlu eğitim uçağının ön dikmesinin kırıldığı öğrenildi. 

Ön dikmesi kırık bir şekilde bir müddet pistte kalan uçak, daha sonra yetkililer tarafıından bakıma alındı. 

©AirportHaber
BURSA'DA KORKUTAN İNİŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 6 yıl önce
ülkemizde her üniversiteden mezun olan pilot olabiliyor.mutlak sürette mühendislik fakültesinden mezun olan gençlerimiz havayolu taşımacılığında pilotluk lisansı verilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşıma geçmiş olsun moraliniz bozulmasın, devam.İsterseniz 100 saatten sonra yalnıza kalın bu her öğrencinin başına gelebilir.Einsteinın bir sözü; başarılı olmak istiyorsanız yaptığınız hataları 3 e katlayın :))geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Memlekette iç mimar, işletmeci, peyzaj tasarımcı kalmadı hepsi pilotaj kurslarında . Allah yardımcımız olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Öğrenci arkadaşımıza büyük geçmiş olsun diliyorum. İnşallah bunu arkasına koyar ve eğitimine başarıyla devam eder. Önemli olan hatalardan ders çıkarmak ve eksikleri tespit edip gerekeni yapmaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000