28 Nisan 2012, Cumartesi 09:26:39

BURSA HAVAYOLLARI MERKEZ OLACAK

22 – 24 Nisan 2012’de Bursa’da gerçekleştirilen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı “Türk - Arap Turizm” Fuarına, Apron Jet Havacılık da katıldı.
  • karakter tahminim aynen çıktı (maalesef boş insanlar fikri olmadığından ne yazacak ? ya alay ya da hakarete sığınır ) inşAllah uçak bakım fizibilite tahminim tutmaz. güzel bursamız,otomotiv ile turizm ile tarım ile dünya ile yarışır. d.e
  • ZAFER'IN BULUNDUGU OLUSUMLARDA BASARI KACINILMAZDIR. TEBRIK EDIYOR, BASARILAR DILIYORUM. KIBRIS'TAN SELAM SEVGILER.
  • her zaman dediğim gibi it ürür kervan yürür.bursa da yürüyecek Allah'ın izniyle
  • Fikri olanlar yazar (destek veya eleştiri) Fikri olmayanlar da ya alay ya da hakarete sığınır Trajedi....d.e

22 Arap ülkesinden bakan düzeyinde katılımın sağlandığı fuarda, Apron Jet Havacılık tüm üst yönetimi ile yer aldı.

Arap Birliği Turizm Teşkilatı Başkanı Dr. Bandar Fahd Al-Fuhaid ile Apron Jet Havacılık Yönetim Kurulu başkanı Zafer Yeşilgül, fuar kapsamında Bursa’da kurulacak havayolu hakkında ortak mesajlar verdi.

Bilindiği üzere, Dr. Bandar Fahd Al-Fuhaid Mart ayı içerisinde imzalanan ortaklık anlaşması ile Apron Jet Havacılığın yüzde 25 hissesini satın almıştı. Yapılan ortaklık anlaşmasıyla, Bursa Havayollarının kurulumu ve Yenişehir Havaalanı'nın daha aktif hale getirilmesi amaçlanıyor.

Apron Jet Havacılık Başkanı Yeşilgül, ilk aşamada 50 milyon dolarlık bir yatırım ile başlangıç yapılacağını belirtti. Yeşilgül, Projenin 2013’ün ilk aylarında hayata geçmesinin planlandığını ve ileriki safhalarda havayolu kurulumunun yanında; hava kargo, hava taksi ve uçak bakım merkezi ile de hizmet vermesinin planlandığını söyledi.

Fuarda, Apron Jet standını da ziyaret eden Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bursa Valisi Şahabettin Harput ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de, Apron Jet Havacılık üst yönetiminden çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldı.

Apron Jet Havacılık Başkanı Zafer Yeşilgül de Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Vali Şahabettin Harput'a havayoluna verdiği önemden dolayı bir kez daha teşekkür etti. Bursa'da uluslararası alanda hizmet verecek Bursa Havayollarının detaylarını anlatan Yeşilgül, " Bursa’da kurulacak olan 'Bursa Havayollarının iç hatlarda önce Diyarbakır, Erzurum ve Trabzon'a, daha sonra Adana, Antalya ve Ercan'a; dış hatlarda da ilk etapta Cidde ve Dubai ve devamında Balkanlardan birer kente ulaşımı sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

Apron Jet Havacılık İşletme Direktörü Gökçehan Daçe de, Al-Fuhaid ile birlikte gerçekleştirecekleri proje kapsamında Bursa Yenişehir Havaalanı'nı daha aktif hale getirmeyi ve Bursa'yı, Ortadoğu ve Avrupa'nın havacılık merkezi haline dönüştürmeyi planladıklarını söyledi.
 

BURSA HAVAYOLLARI MERKEZ OLACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

bingo ~ 6 yıl önce
karakter tahminim aynen çıktı (maalesef boş insanlar fikri olmadığından ne yazacak ? ya alay ya da hakarete sığınır ) inşAllah uçak bakım fizibilite tahminim tutmaz. güzel bursamız,otomotiv ile turizm ile tarım ile dünya ile yarışır. d.e

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ZAFER'IN BULUNDUGU OLUSUMLARDA BASARI KACINILMAZDIR. TEBRIK EDIYOR, BASARILAR DILIYORUM. KIBRIS'TAN SELAM SEVGILER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
her zaman dediğim gibi it ürür kervan yürür.bursa da yürüyecek Allah'ın izniyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Fikri olanlar yazar (destek veya eleştiri) Fikri olmayanlar da ya alay ya da hakarete sığınır Trajedi....d.e

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000