07 Ağustos 2011, Pazar 17:03:37

BURSA HAVA YOLLARI DÖNÜYOR

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın imkanlarını artırmak için kendi hava yollarını da hayata geçireceklerini ifade etti.
  • bursa rumuzu ile yazan arkadaşa katılıyorum.yunuseli'den özel sektöre atr 72-500 tipi uçaklarla uçulmalı.gerisi macera olur.
  • DC-8
  • İLJUŞİN62 yede çok benziyor.N e dersiniz Arkadaşlar.İLJUŞİN62 olmasın.
  • Bu işte yine bir emekli subay rantı var gibi. SHGM'nin de işine gelir ya... Bakalım hayırlısı.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın imkanlarını artırmak için kendi hava yollarını da hayata geçireceklerini ifade etti. Altepe, "Bursa Hava Yolları'nın ismini tescilledik, arkadaşlarımız konuyla ilgili çalışıyor." dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaptığı açıklamada, önlerinde büyük bir sorumluluk olduğunu kaydetti. Başkan Altepe, “Bu ecdadın torunları olarak atmamız gereken adımlar var. Dünya bizden çok şey bekliyor. El atmamız gereken çok şey var. Bursa olarak el birliği ile bu gayeye doğru çalışıyoruz. Bursa hızlı bir şekilde kalkınıyor. Buna rağmen yapacak çok işimiz var. Bursa’nın imkanlarını daha da artıracağız. Hedefimiz, Bursa’nın hava yolunu daha fazla kullanmasıdır. Bu kapsamda hava ulaşımı konusunda önemli çözümler üreteceğiz. Bursa’nın kendi hava yollarını el birliğiyle gerçekleştireceğiz. Bursa Hava Yolları'nın izin tescillerini aldık. Bursa’nın kazandığı bir hizmet olacak. Bu projeyi tüm kurum kuruluşlarımız, odalarımız ve valiliğimizle birlikte yapmak istiyoruz. Çok çalışacağız. Yeter ki birlik ve beraberlik içerisinde olalım.” diye konuştu.

Öte yandan Bursa'da İl Özel İdaresi ile sanayici ve işadamlarının ortak girişimiyle kurulan Bursa Hava Yolları AŞ (BHY) ile 11 ayrı noktaya günlük bin 100 yolcu taşınması hedefleniyor.

(Haberler.com)
BURSA HAVA YOLLARI DÖNÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Misafir ~ 7 yıl önce
bursa rumuzu ile yazan arkadaşa katılıyorum.yunuseli'den özel sektöre atr 72-500 tipi uçaklarla uçulmalı.gerisi macera olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
DC-8

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İLJUŞİN62 yede çok benziyor.N e dersiniz Arkadaşlar.İLJUŞİN62 olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu işte yine bir emekli subay rantı var gibi. SHGM'nin de işine gelir ya... Bakalım hayırlısı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000