26 Eylül 2011, Pazartesi 11:55:56

BURASI TARKİM...

İstanbul ve Adana’da eğitimlerine hız kesmeden devam eden Tarkim Havacılık, ATPL(A)-15 ve Asker Frozen 5 grubu öğrencilerini mezun etmenin sevincini yaşıyor.
  • birakta keyif aldigim isleri yapayim
  • madem o kadar üstün bir varlıksın neden pilotluk yapıp kendini harcıyosun be kardeşim. yazık etme kendine bu vatanın senin gibi beyinlere ihtiyacı var..yazık valla sana
  • Tarkim havacılık mezunlarına meslek hayatlarında başarılar diliyorum.. Bende Tarkim mezunuyum şuan kaptan olarak uçmaktayım.yorumları okudumda o kadar alkasız şeylerden bahsedip boş laflarla zamanını geçirenler var ki şurada. bırakın bu siyasetleri.haber üzerine konuşun biraz. Bu jaberleri sık görmüyoruz. o yüzden Tarkim e teşekkür ediyorum.o resimdeki arkadaşlar en doğru seçimi yapmışlar.şuan için pilotluk eğitimini en sağlıklı ve hızlı şekilde alabileceğiniz yer Tarkim'dir. saygılarımla..
  • helal olsun kardeş..adam gibi adammışsın..yazdıkarının hepsi dogru ve gerçek...seni alnından öpüyorum..bravo sana
Mezuniyet, tüm personel ve mezun öğrencilerin katılımıyla Tarkim Havacılık’ın Atatürk Havalimanı apron manzaralı terasında gerçekleştirildi.

Öğrenciler, bir zamanlar Tarkim’de öğrenci olup şimdilerde bazı havayollarında uçan pilotlardan sertifikalarını teslim aldılar.  


BURASI TARKİM...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 7 yıl önce
birakta keyif aldigim isleri yapayim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
madem o kadar üstün bir varlıksın neden pilotluk yapıp kendini harcıyosun be kardeşim. yazık etme kendine bu vatanın senin gibi beyinlere ihtiyacı var..yazık valla sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tarkim havacılık mezunlarına meslek hayatlarında başarılar diliyorum.. Bende Tarkim mezunuyum şuan kaptan olarak uçmaktayım.yorumları okudumda o kadar alkasız şeylerden bahsedip boş laflarla zamanını geçirenler var ki şurada. bırakın bu siyasetleri.haber üzerine konuşun biraz. Bu jaberleri sık görmüyoruz. o yüzden Tarkim e teşekkür ediyorum.o resimdeki arkadaşlar en doğru seçimi yapmışlar.şuan için pilotluk eğitimini en sağlıklı ve hızlı şekilde alabileceğiniz yer Tarkim'dir. saygılarımla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
helal olsun kardeş..adam gibi adammışsın..yazdıkarının hepsi dogru ve gerçek...seni alnından öpüyorum..bravo sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000