18 Nisan 2009, Cumartesi 14:01:20

Bülent Ersoy havaalanında çılgına döndü!

Bülent Ersoy'un 38 bin euro değerindeki çantası Düsseldorf Havaalanı'nda çalındı...
  • Kiskaniyorum iste elimde degil Bülentin parasini pulunu, basarisini kiskaniyorum tipki pilotlari kiskandigim gibi..
  • Bu kişi gibi insanları haber yapmaya bile değmez.. Kadın(?) havacılığa vurulmuş vir sekte gibi bişi... Uçak sanki kendisininmiş gibi son dakika gelir kontuara, sonrada uçak kapı kapatınca vay neden beklememiş.. Neyse... İYİ OLMUŞ....
  • "Kesme kasa" insanlar, "kesme kasa" uçaklarla uçsa daha iyi olur. Bu arada, Türkçe karakter özürlü "çakma"lara dikkat... ;)
  • Kimseler Almanya gibi havalimanında böyle birşeyin nasıl yaşandığını,olumsuzluğu konuşmamış.Herkes B.Ersoy olmak üzere atıp tutmuş.Bu olan ATL olsaydı sanırım herkes yine suçu tavan şekilde yönetime yapardı.ne dersiniz?

Eski eşi Armağan Uzun'la barıştığı konuşulan Bülent Ersoy, bu dedikodulara ilginç bir açıklamayla nokta koydu: “Düsseldorf Havaalanı'nda 38 bin Euro'luk Chanel çantam çalındı. Çok sinirliyim, aşk haberlerini düşünecek durumda değilim!”

İki yıl önce boşandığı Armağan Uzun'la barıştığı haberlerine sinirlenen Ersoy, “Ben okuyup bitirdiğim kitabın kapağını bir daha açmam. O yüzden böyle bir şey söz konusu değil” dedi. Sanatçı, sahneleri bırakacağı haberlerinin doğru olmadığını da söyledi: “Ben ‘Bu sezon sahneye çıkmayacağım' dedim. Yoksa sahneleri niye bırakayım, deli miyim?”

Kelebek

Bülent Ersoy havaalanında çılgına döndü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
Kiskaniyorum iste elimde degil Bülentin parasini pulunu, basarisini kiskaniyorum tipki pilotlari kiskandigim gibi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu kişi gibi insanları haber yapmaya bile değmez.. Kadın(?) havacılığa vurulmuş vir sekte gibi bişi... Uçak sanki kendisininmiş gibi son dakika gelir kontuara, sonrada uçak kapı kapatınca vay neden beklememiş.. Neyse... İYİ OLMUŞ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"Kesme kasa" insanlar, "kesme kasa" uçaklarla uçsa daha iyi olur. Bu arada, Türkçe karakter özürlü "çakma"lara dikkat... ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kimseler Almanya gibi havalimanında böyle birşeyin nasıl yaşandığını,olumsuzluğu konuşmamış.Herkes B.Ersoy olmak üzere atıp tutmuş.Bu olan ATL olsaydı sanırım herkes yine suçu tavan şekilde yönetime yapardı.ne dersiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000