19 Nisan 2016, Salı 15:56:53

Bülent Ersoy beraat etti

Türk Hava Yolları'nın (THY) Antalya- İstanbul seferi sırasında emniyet kemerini bağlamamakta direnip uçuşu geciktirdiği iddiasıyla yargılanan Bülent Ersoy, beraat etti
  • black list gelsin artık. yetti bu kaprisler.
  • Bizim klasik ülkemiz bu işte... Bülent Ersoy değil de başka biri olsa kesin hakkında işlem yapılır. Nerede adalet ya... Kabin memurları, amirleri zor durumda bırak sonra da hiç ceza alma. Olacak şey değil! Uçağı yarım saat bekletmek ne demek? Gereksiz hava, civa, kibir,şımarıklıktan başka şey değil. Bu sanatçı denilen insanlara çok yüz verildi. Bence halkımızda çok yüz veriyor. Adam/kadın meşhur olana kadar gazetecilerin ayaklarını öpüyor, sonra birkaç kanalda göründükten sonra gazetecileri peşinden koşturmalar, sorulara cevap vermemeler, arabaya koşarak binmeler kimsiniz lan siz diyesim geliyor dedim de:)
  • abi bu ülkede yargılanacak hiçbirşey kalmadı mı ya banane Bülent Ersoy'un kemerinden...
  • Uçaktaki agresiflikten dolayı bizzat kendisi polis çağırmışmış. Ne annemiz kalıyor, ne eşimiz ne sülalemiz küfür edilmedik, yine de sineye çekip işimizi yapmaya çalışıyoruz. Biraz yardımcı olsalar neyi eksilcek bunların ben anlamıyorum, o kemeri takmak neden bu kadar zor. Ek kemer iste, göstermelik ekip bağlanana kadar tak sorun çıkmasın işte bu insanları aşağılamak neden. Çok doluyum amirim :'(

Türk Hava Yolları'nın (THY) Antalya- İstanbul seferi sırasında emniyet kemerini bağlamamakta direnip uçuşu geciktirdiği iddiasıyla yargılanan Bülent Ersoy, beraat etti.

THY’nin 3 Ocak 2015 tarihinde saat 21.55’te Antalya- Istanbul seferini yapan uçağında emniyet kemerini bağlamamakta direnen Bülent Ersoy hakkında, uçuşu 40 dakika geciktirdiği iddiasıyla yolcular Cafer Dikici, Hasan Gencer ve Akın Özkan şikayetçi oldu.

Ersoy hakkında, Antalya 18’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde ’huzur ve sükunu’ bozma suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Davanın ilk iki duruşmasına katılamaya, geçen hafta Antalya’ya gelerek ifade veren Bülent Ersoy, suçlamaları kabul etmedi.
Davanın bugünkü karar duruşmasına katılan Bülent Ersoy’un avukatı Mustafa Işık, müvekkilinin beraatını talep etti. Uçaktaki agresiflikten dolayı bizzat Bülent Ersoy’un kendisinin polis çağırdığını söyleyen Mustafa Işık, "Müvekkilim şikayetçiyken sanık durumuna düşmüştür. Müvekkilimin bir mağdura yönelik eylemi yoktur. Müvekkilimin uçak kemeriyle ilgili meşru bir mazereti de vardır. Ayrıca müvekkilim müştekilerden özür de dilemiştir" dedi.

Bülent Ersoy beraat etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

yunus ~ 2 yıl önce
black list gelsin artık. yetti bu kaprisler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARADAYI ~ 2 yıl önce
Bizim klasik ülkemiz bu işte... Bülent Ersoy değil de başka biri olsa kesin hakkında işlem yapılır. Nerede adalet ya... Kabin memurları, amirleri zor durumda bırak sonra da hiç ceza alma. Olacak şey değil! Uçağı yarım saat bekletmek ne demek? Gereksiz hava, civa, kibir,şımarıklıktan başka şey değil. Bu sanatçı denilen insanlara çok yüz verildi. Bence halkımızda çok yüz veriyor. Adam/kadın meşhur olana kadar gazetecilerin ayaklarını öpüyor, sonra birkaç kanalda göründükten sonra gazetecileri peşinden koşturmalar, sorulara cevap vermemeler, arabaya koşarak binmeler kimsiniz lan siz diyesim geliyor dedim de:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tck ~ 2 yıl önce
abi bu ülkede yargılanacak hiçbirşey kalmadı mı ya banane Bülent Ersoy'un kemerinden...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/M ~ 2 yıl önce
Uçaktaki agresiflikten dolayı bizzat kendisi polis çağırmışmış. Ne annemiz kalıyor, ne eşimiz ne sülalemiz küfür edilmedik, yine de sineye çekip işimizi yapmaya çalışıyoruz. Biraz yardımcı olsalar neyi eksilcek bunların ben anlamıyorum, o kemeri takmak neden bu kadar zor. Ek kemer iste, göstermelik ekip bağlanana kadar tak sorun çıkmasın işte bu insanları aşağılamak neden. Çok doluyum amirim :'(

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000