24 Mayıs 2009, Pazar 08:51:52

Bülent Arınç Türk Sivil Havacılığı'nı değerlendirdi

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Atatürk Spor Salonu'ndaki AK Parti Aydın İl Teşkilatı 3. Olağan İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada havalığı da ele aldı...
  • alınan uçaklara laf edenler SİZE NE? adamlar ne yapıyorsa yapar şu anda milletin konuşma yeri sandıktır sandıkta verirsiniz çirkef DB'ye oyu sonra da 47% seçtiği başbakanı kabul edersiniz this is democracy you know?
  • Tuhaf insanlarız biz gerçekten.Olması gerekenleri (!) değerlendirmeden olanları değerlendiriyoruz.Ne olmuş bakalım ?İç hatları olabildiğince acemice açan, havacılık üzerindeki devlet baskısına son vermeyen hatta ben yaptım oldu uygulamaları ile dünyaya örnek (!) olan kim? Kadrolaşmayı söylemek bile gereksiz.Özel sektörü sanki hayat suyu verir gibi içhatlara çekip orada üstüne giderek yıldırıp kaçıran ve istediğini yaşatan kim? Buysa havacılık gelimesi.Tebrikler
  • Burada muhalefif yorumlar sergileyenlere sesleniyorum.Ben bu iktidarı sevmiyorum ama bu sektörün bakanı bu radikal kararları bundan 5-6 sene önce almamış olsaydı sektör bu kadar gelişmeyecekti.Dolayısıylada sizlerde sektörde iş bulamayacak ve bisiklet sürecektiniz sitenizin önünde.Hadi bakalım nankörlük etmeyinde sürün tayyarelerinizi
  • Bülent amca önce manisa'ya neden havaalanı yapıldığını bir anlatsın (Hani kep hak hukuktan bahseder ya) Yapılması doğru diyorsa neden pistlerin incir ve üzüm kurutma alanı olarak kullanıldığını anlatsın.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, siyaset ve gündemdeki birçok konuda açıklamalarda bulunurken, gelişme gösteren Türk Sivil Havacılığı'nı da unutmadı.

Arınç, havayolu taşımacılığında büyük gelişme yaşandığını belirterek, ''Şimdi her yere uçuyorsunuz. Artık halk uçağa biniyor. (Vatandaş dışarıda kaldı) diyenlerin kulağı çınlasın'' diye konuştu.

Türk Sivil Havacılığı'nın büyük aşama kaydettiğini ve bunların unutulmaması gerektiğinin altını çizen Arınç, gelişmelerin her geçen gün devam edeceğini ifade etti.

Arınç: "Bunları unutmayın. Bunlar hep AK Parti ile oldu. 35 yıllık siyasetçiyim. 35 yılın 35'i de AK Parti'ye helal olsun. Böyle bir nimeti kimse elinden kaçırmak istemez. Türkiye dünyada güçlü bir devlet oldu. Sözüne güvenilen, sözü dinlenen bir ülke oldu Türkiye" dedi.

Bülent Arınç Türk Sivil Havacılığı'nı değerlendirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
alınan uçaklara laf edenler SİZE NE? adamlar ne yapıyorsa yapar şu anda milletin konuşma yeri sandıktır sandıkta verirsiniz çirkef DB'ye oyu sonra da 47% seçtiği başbakanı kabul edersiniz this is democracy you know?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tuhaf insanlarız biz gerçekten.Olması gerekenleri (!) değerlendirmeden olanları değerlendiriyoruz.Ne olmuş bakalım ?İç hatları olabildiğince acemice açan, havacılık üzerindeki devlet baskısına son vermeyen hatta ben yaptım oldu uygulamaları ile dünyaya örnek (!) olan kim? Kadrolaşmayı söylemek bile gereksiz.Özel sektörü sanki hayat suyu verir gibi içhatlara çekip orada üstüne giderek yıldırıp kaçıran ve istediğini yaşatan kim? Buysa havacılık gelimesi.Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Burada muhalefif yorumlar sergileyenlere sesleniyorum.Ben bu iktidarı sevmiyorum ama bu sektörün bakanı bu radikal kararları bundan 5-6 sene önce almamış olsaydı sektör bu kadar gelişmeyecekti.Dolayısıylada sizlerde sektörde iş bulamayacak ve bisiklet sürecektiniz sitenizin önünde.Hadi bakalım nankörlük etmeyinde sürün tayyarelerinizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bülent amca önce manisa'ya neden havaalanı yapıldığını bir anlatsın (Hani kep hak hukuktan bahseder ya) Yapılması doğru diyorsa neden pistlerin incir ve üzüm kurutma alanı olarak kullanıldığını anlatsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000