16 Ağustos 2010, Pazartesi 17:35:43

BU UÇAĞA YILDIRIM DÜŞTÜ!

Kolombiya merkezli Aires Havayolları’na ait Boeing 737-700 tipi uçağa San Adres Havaalanı’na inişine saniyeler kala yıldırım çarptı. Pilot uçağın kontrolünü kaybetti, piste teker koyan uçak üç parçaya bölünürken bir kişi yaşamını yitirdi.
  • hiç de alev almış gibi görünmüyor. iz yok.
  • "Her Kazanın ve ölümün somut nedeni vardır.03.10:37 başlıklı yazıyı yazan değerli arkadaşım tahminim bilmeden bir yerde "Allah Baba" tabirini kullanmış.büyük günahtır.baba tabiri Allah için kullanılmaz.Malumat.Kazaya gelince;benim tahminim yıldırım çarpmasından bahsedildiği içi uçak iniş anında Micro-burs te girmiş olabilir.Kurtarmayla karışık cok sert bir iniş neticesi bu durum olmuş olabilir.Sevgiler.Fokker-27
  • asıl YOBAZ ilime-bilime kılıç çeken sen ve senin gibilerdir.havacılık tamamı pozitif bilimle açıklanabilen bir meslek gurubudur.bu meslekte senin gibi yobazların yeri yoktur.çünkü bu meslekte yapılan her detayın bilimsel bir tek açıklaması vardır.tanrı canlıları yaratırken hayatını kimseye muhtaç olmadan sürdürebilmesi için hepsine belli oranda AKIL vermiştir.sen bu aklı kullanamayacak kadar YOBAZ isen bu tanrının değil senin eksikliğindir.bilmiyorsan aç oku öğren.millete tebelleş olma.
  • vardır kardeşim. vardır. Nasıl yobazlaşmışsınız böyle . o uçağın halini görüyorsun değilmi ? gözün var yani. bak bakalım o resime o uçakta nasıl 1 kişi ölebiliyor. O insanın vakti saati gelmiş ecel orda almış. diğer yolcuların alacağı nefes yiyeceği lokma varmış daha demekki kurtulmuşlar. Hayır da şerde Allahtan. Bunu inkar etmeyinde mubarek günlerde girmeyin günaha. son olarak aklıma gelmişken, uçak yerde parçalanmış sert iniş sonucu yada topraktan çıktığı için mi olayın allah ile alakası yok diyebiliyorsun , şşıyorum sana . Demek havada parçalara ayrılsaydı sen buna allahın işi mi diyecektin :)) komedisiniz ya . daha birbirinden ayırmaya çalışıyorsunuz kaderi eceli. vay anam vay .

Aires Havayolları’na ait Boeing 737-700 tipi uçak Kolombiya’daki San Andres adasında bulunan havaalanına iniş için alçalmaya başladı. Bu sırada, uçağa yıldırım isabet etti.

HK-4682 kuyruk tescilli Bogota-San Andres seferi yapan uçakta bulunan 121 yolcu ve 6 mürettebat yıldırım çarpan uçakta büyük korku yaşadı.

Uçak piste teker koyar koymaz üç parçaya  bölündü. Yaşanan olayda bir kişi yaşamını yitirdi.

34 yolcu hafif şekilde yaralandı. Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

San Andres Adası polisi, uçağın yıldırım çarptıktan sonra alev aldığını uçakta, 4 de çocuk bulunduğunu rapor etti.

Kolombiya sivil havacılık otoritesi de olayla ilgili detay vermedi.BU UÇAĞA YILDIRIM DÜŞTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
hiç de alev almış gibi görünmüyor. iz yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"Her Kazanın ve ölümün somut nedeni vardır.03.10:37 başlıklı yazıyı yazan değerli arkadaşım tahminim bilmeden bir yerde "Allah Baba" tabirini kullanmış.büyük günahtır.baba tabiri Allah için kullanılmaz.Malumat.Kazaya gelince;benim tahminim yıldırım çarpmasından bahsedildiği içi uçak iniş anında Micro-burs te girmiş olabilir.Kurtarmayla karışık cok sert bir iniş neticesi bu durum olmuş olabilir.Sevgiler.Fokker-27

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
asıl YOBAZ ilime-bilime kılıç çeken sen ve senin gibilerdir.havacılık tamamı pozitif bilimle açıklanabilen bir meslek gurubudur.bu meslekte senin gibi yobazların yeri yoktur.çünkü bu meslekte yapılan her detayın bilimsel bir tek açıklaması vardır.tanrı canlıları yaratırken hayatını kimseye muhtaç olmadan sürdürebilmesi için hepsine belli oranda AKIL vermiştir.sen bu aklı kullanamayacak kadar YOBAZ isen bu tanrının değil senin eksikliğindir.bilmiyorsan aç oku öğren.millete tebelleş olma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
vardır kardeşim. vardır. Nasıl yobazlaşmışsınız böyle . o uçağın halini görüyorsun değilmi ? gözün var yani. bak bakalım o resime o uçakta nasıl 1 kişi ölebiliyor. O insanın vakti saati gelmiş ecel orda almış. diğer yolcuların alacağı nefes yiyeceği lokma varmış daha demekki kurtulmuşlar. Hayır da şerde Allahtan. Bunu inkar etmeyinde mubarek günlerde girmeyin günaha. son olarak aklıma gelmişken, uçak yerde parçalanmış sert iniş sonucu yada topraktan çıktığı için mi olayın allah ile alakası yok diyebiliyorsun , şşıyorum sana . Demek havada parçalara ayrılsaydı sen buna allahın işi mi diyecektin :)) komedisiniz ya . daha birbirinden ayırmaya çalışıyorsunuz kaderi eceli. vay anam vay .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000