19 Ekim 2008, Pazar 11:05:39

BU TARTIŞMA KAÇMAZ

Pilotların hocası, doğruların savunucusu bir dönemin Sivil Havacılık Genel Müdürü Serdar Cebeci ve Alman Hastanesi Havacılık Bölümü Başkanı Operatör Doktor Ertaç Altuner Airport TV’ye konuk oluyorlar.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Benim oğlan ÖSS den iyi puan alamazsa Göndercem uçuş okuluna keratayı...!!! Bakın da görün kimler uçak uçurcaklar :))
  • Arkadaşlar pilotundüşmanı pilottur diye hep konuşuruz ya kokpitte iste burasıda böyle bir atmosfere dönüştü!Ya herkes bi sakin olsun herkes ekmeğini kazanıyor, ama birbirimize o bu işten anlamaz, o kim ki gibi laflar gerçekten hoş olmuyor. Unutmayın ki sivil halkta bu forumlara girip yazıları okuyor. Şu asker sivil düşmanlığını bi bıraksak hep beraber,alttan yetişen adamı hep beraber yetiştirmeye çalışsak çok daha relax bir hayatımız olacak. Hiç kimse bu işi anasının karnında öğrenmedi. En önemliside hiç bir pilotla kaynağı ne olursa olsun dalga geçmemeyi ve bir birimizi maymun etmemeyi havacılık kuralları ders 1 den itibaren hepimize öğrettiler. Birbirimize olan saygımızı kaybetmeyelim yoksa SHGM hepimizi bir gün ham yapacak patronların yardımıyla. Emniyetli uçuşlar diliyorum.
  • Serdar Havacilik sektöründe ancak pilot zor olabilir, Ucak tipleriyle biraz ilgilenirse belki pilot olabilir, yoksa her hava yollu onun icin filosuna sifir ucak alamaz, bir de SHGM döneminde destekledigi kisilere ucabilir

Sefa İnan’ın sunduğu Kara Kutu Programı’nın canlı yayın konuğu olacak olan  Serdar Cebeci havacılık emniyetini ve pilot okullarının güvenilirliğini tartışıyor. Pilot okullarından mezun olan pilotlar yeterli mi? Nasıl önlem alınmalı?

 

Alman Hastanesi Havacılık Bölümü Başkanı Operatör Doktor Ertaç Altuner, havacılık sağlığına önem veriliyor mu? Pilotların hosteslerin limit aşımı uçuşlarında ne gibi sağlık sorunları çıkar? Tüm bu soruların cevapları yarın Airport TV’de canlı yayında.

 

Sefa İnan’ın sunduğu Kara Kutu bugün saat 21.00’de ekranlara gelecek.

BU TARTIŞMA KAÇMAZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

baba ~ 10 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Raptor ~ 10 yıl önce
Benim oğlan ÖSS den iyi puan alamazsa Göndercem uçuş okuluna keratayı...!!! Bakın da görün kimler uçak uçurcaklar :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kıskanççocuk ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar pilotundüşmanı pilottur diye hep konuşuruz ya kokpitte iste burasıda böyle bir atmosfere dönüştü!Ya herkes bi sakin olsun herkes ekmeğini kazanıyor, ama birbirimize o bu işten anlamaz, o kim ki gibi laflar gerçekten hoş olmuyor. Unutmayın ki sivil halkta bu forumlara girip yazıları okuyor. Şu asker sivil düşmanlığını bi bıraksak hep beraber,alttan yetişen adamı hep beraber yetiştirmeye çalışsak çok daha relax bir hayatımız olacak. Hiç kimse bu işi anasının karnında öğrenmedi. En önemliside hiç bir pilotla kaynağı ne olursa olsun dalga geçmemeyi ve bir birimizi maymun etmemeyi havacılık kuralları ders 1 den itibaren hepimize öğrettiler. Birbirimize olan saygımızı kaybetmeyelim yoksa SHGM hepimizi bir gün ham yapacak patronların yardımıyla. Emniyetli uçuşlar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzmanlik ~ 10 yıl önce
Serdar Havacilik sektöründe ancak pilot zor olabilir, Ucak tipleriyle biraz ilgilenirse belki pilot olabilir, yoksa her hava yollu onun icin filosuna sifir ucak alamaz, bir de SHGM döneminde destekledigi kisilere ucabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000