04 Şubat 2016, Perşembe 12:23:22

Bu selfie başka selfie!

Türkiye’nin havadaki gururu Türk Hava Kuvvetleri Türk Yıldızları sezon için eğitim çalışmalarına aralıksız devam ederken bir yandan da sosyal medya üzerinden güzel paylaşımlar yapmaya devam ediyor.
  • Gururumuzsunuz
  • Türk Silahli Kuvvetleri ve Türk Yıldızlariyla ancak Türkler ve kendini bu vatana bagli hissedenler gurur duyar.Sutun de kaninda bozukluk olanlara sozum yok.Zeka kupu bazi yorumcularda bu ucaklarla sehirlere yerlesmis pkklilari vurmasini istiyor.Allah askina bir fil bir sinegi nasil oldurecek.Mucadeleyi simdilik ancak yerden yapilabilir ve lojistik destek kesilmeden bitmesi zor lojistik destek de sinirlari korursan kesilir.Elbet Muzaffer milletin torunlari hakim olacak insallah.Her Türk asker dogar.Kimiside boyle Yıldız olur.
  • Gurur duydum....Helal olsun Turk Askerine...Kendi Askeri ile Pilotu ile gurur duymayanada yazıklar olsun...Heralde kendilerini başka bir milletin üyesi hissediyorlar...
  • Havaşta alım var mı ?

Türkiye’nin havadaki gururu Türk Hava Kuvvetleri Türk Yıldızları sezon için eğitim çalışmalarına aralıksız devam ederken bir yandan da sosyal medya üzerinden güzel paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Türk Yıldızları son olarak uçaklarıyla gökyüzünde selfie (öz çekim) çektiler.

Türkiye'yi birçok ülkede temsil eden Türk Yıldızları Akrobasi Timi 2016 sezonu için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Türk Yıldızları ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de tanıtım faaliyetlerine devam ediyor.

Türk Yıldızları son olarak 7 uçak ile yerden binlerce metre yükseklikte bir uçağın ters uçuş yapmasıyla çektikleri öz çekimi paylaştılar.

Türk Yıldızlarının gösterilerini ilgi ile bekleyen binlerce hayranları ise paylaşıma beğeni yağdırdı.

Bu selfie başka selfie!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Embiya DUMLU ~ 2 yıl önce
Gururumuzsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk ~ 2 yıl önce
Türk Silahli Kuvvetleri ve Türk Yıldızlariyla ancak Türkler ve kendini bu vatana bagli hissedenler gurur duyar.Sutun de kaninda bozukluk olanlara sozum yok.Zeka kupu bazi yorumcularda bu ucaklarla sehirlere yerlesmis pkklilari vurmasini istiyor.Allah askina bir fil bir sinegi nasil oldurecek.Mucadeleyi simdilik ancak yerden yapilabilir ve lojistik destek kesilmeden bitmesi zor lojistik destek de sinirlari korursan kesilir.Elbet Muzaffer milletin torunlari hakim olacak insallah.Her Türk asker dogar.Kimiside boyle Yıldız olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aslan ~ 2 yıl önce
Gurur duydum....Helal olsun Turk Askerine...Kendi Askeri ile Pilotu ile gurur duymayanada yazıklar olsun...Heralde kendilerini başka bir milletin üyesi hissediyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVAŞ ~ 2 yıl önce
Havaşta alım var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
otobüs ~ 2 yıl önce
havaşa otobüs alınacak. otobüssen kariyer üzerinden başvur.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000