20 Ekim 2012, Cumartesi 09:08:45

"BU PİLOT YAŞLI, DEĞİŞTİRİN!"

ABD merkezli Abercrombie&Fitch markasının CEO’su Michael Jeffries, özel jeti için bir dizi kuraldan oluşan kitapçık hazırladı.
  • Bu patron yasli dovun :))
  • Sirket onun. Kurallar onun. Isteyen calisir istemeyen calismaz. Bizene !?!?!
  • Su zuppeye cirkin,sivri ucgen tuvalet kagidi degilde daha istah acici bir motif oneren yokmu. Osmanli zamanindan kalan bir zama zingo gibi. Her yeri temizler :)))
  • Adam kendini Allah sanmış . Fantezisi için bence 90-60-90 bayanı pılot koltuğuna oturtsun. Allah ona akıl versin, Dogru yola çeksin . Ağzı ve parası olan konuşuyor .

ABD merkezli Abercrombie&Fitch markasının CEO’su Michael Jeffries, 50 milyon dolarlık (90 milyon TL) jetindeki tuvalet kâğıdının ucunu üçgen şeklinde bulamamasının ardından mürettebat için kural kitapçığı çıkardı.

İsteklerinin arasında erkeklerin her gün traş olması ve Abercrombie polo yaka t-shirtler giymesi, her isteğe ‘hemen efendim’ diye cevap verilmesi ve tuvalet kâğıdının istediği gibi bırakılması var.

Uçağın eski pilotu Michael Stephen Bustin (55) ise ‘yaşlı olduğu gerekçesiyle daha genç bir pilot ile değiştirildiğini’ söyledi. Sadece bu sene 4.2 miyar dolar gelir getiren şirketin CEO’sunun mürettebata koyduğu son kural ise kendisi soğuk yemek yiyorsa, onların da soğuk yemek tüketmek zorunda olması.

"BU PİLOT YAŞLI, DEĞİŞTİRİN!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Patron ~ 6 yıl önce
Bu patron yasli dovun :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam Hakli ~ 6 yıl önce
Sirket onun. Kurallar onun. Isteyen calisir istemeyen calismaz. Bizene !?!?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:))) ~ 6 yıl önce
Su zuppeye cirkin,sivri ucgen tuvalet kagidi degilde daha istah acici bir motif oneren yokmu. Osmanli zamanindan kalan bir zama zingo gibi. Her yeri temizler :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu kendini bilmez zenginler ~ 6 yıl önce
Adam kendini Allah sanmış . Fantezisi için bence 90-60-90 bayanı pılot koltuğuna oturtsun. Allah ona akıl versin, Dogru yola çeksin . Ağzı ve parası olan konuşuyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000