16 Mayıs 2009, Cumartesi 14:38:33

BU KEZ SİNDEL UÇAĞI KIRIM YAŞADI (GÜNCELLENDİ)

Sindel Uçuş Okulu'na ait Cessna tipi bir uçak eğitim sırasında düştü.
  • Duayen ve kıdemli kodla yorum yaptığını sanan karanlık cesurlarına; İnsan kendi yapısındaki bozukluklar nedeniyle herkesi de öyle sanırmış. Bahsettiğiniz T.Alptekin'i onlarca yıldır tanırım, babasının oğlu bile olsan haketmediğin bir yetkiyi vermediği gibi taviz bile göstermez. Böyle bir konunun teklif edilmesine bile izin vermeyen yapıdaki bir kişiye karşı ahlaksızca imalarda bulunulmamalı. Değerli kişi ve kurumlar korunmalı. Buralarda yorum yapmak kolay tabi, herşey gizli. İnsan kimliğini gizlemeyerek söylediğinin sorumluluğunu da taşımalı, ağzı olan konuşuyor denilmemeli. Uçucu olan personelin seçilmiş ve iyi eğitilmiş kişilerden oluştuğunu yorumlarımızda görmek daha iyi olur sanırım. Emniyetli uçuşlar dilerim. ucan.akrep@hotmail.com
  • Güya cevap yazmış olanların yazdıklarına bakılacak olursa uygun yere parmak başmışız::))) Kızacak köpürecek saldıracak bir şey yok ortada sadece soru sorduk.. bu amca nerde pilot olmuş nerde öğrtmen olmuş ? Ne var bunda GOCUNACAK !! Ürkecek !!! Soru basit cevabı da basit olmalı .. Nerde nezaman pilot oldu ? Nerde nezaman öğretmen oldu??? Bugüne kadar hangi uçak tiplerinde uçtu?? Herşey düzgünse zaten iftiharla cevap verilmesi gereken basit sorulara böyle kaçışlar yakışmıyor.. !!
  • sen nasıl bir insansın ?bilmiyorum ama bildiğm senin kafatascı olduğun..bu dediklerinin veya iddaları nın kazayla ne alakası var.sence tüm öğretmenler havaharp okulu mezunu ve jet pilotumu?sen ne iş yaparsın?azıcık biraz sağduyulu düşünün..
  • Tayyare acil inis yapmis ne var bunda..Gecmis olsun..Hakkaten burasi sarlatan doldu. Sana mi kaldi öğretmeni sorgulamak şarlatan..Bilmeyen herkes atiyor..

Met Air'e ait Cessna 172 tipi uçağın Çorlu-Sabiha Gökçen arasında yaptığı eğitim uçuşu sonrası pistten çıkmasından sonra bu kez de Sindel Uçuş Okulu'na ait TC-DBS kuyruk tescilli ve yine Cessna 172 tipi bir eğitim uçağı kırım yaşadı. 

Hezarfen Havaalanı'ndan kalktığı belirtilen uçak Silivri'deki Çanta Beldesi yakınlarında düştü. Uçakta iki kişinin bulunduğu kaydedildi. Yaralı pilotların hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

 Kaza ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sindel Air'e ait uçağın saat 13:51'de Çorlu'dan kalktığı 14.27'de Silivri'nin Çanta Beldesi'ndeki futbol sahasına düştüğü öğrenildi. Ters dönen uçakta öğretmen pilot Güngör Yağlıcan ve öğrenci pilot Metehan Ateş'in bulunduğu kaydedildi. Hafif yaralı olarak kazayı atlatan iki pilotun Silivri Devlet Hastanesi'nde tedavi edildiği bildirildi.

Olay yerinden çok özel görüntüler, görgü tanıklarıyla röportajlar bu akşam saat 20:00'de Airport TV Ana Haber'de...

BU KEZ SİNDEL UÇAĞI KIRIM YAŞADI (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 9 yıl önce
Duayen ve kıdemli kodla yorum yaptığını sanan karanlık cesurlarına; İnsan kendi yapısındaki bozukluklar nedeniyle herkesi de öyle sanırmış. Bahsettiğiniz T.Alptekin'i onlarca yıldır tanırım, babasının oğlu bile olsan haketmediğin bir yetkiyi vermediği gibi taviz bile göstermez. Böyle bir konunun teklif edilmesine bile izin vermeyen yapıdaki bir kişiye karşı ahlaksızca imalarda bulunulmamalı. Değerli kişi ve kurumlar korunmalı. Buralarda yorum yapmak kolay tabi, herşey gizli. İnsan kimliğini gizlemeyerek söylediğinin sorumluluğunu da taşımalı, ağzı olan konuşuyor denilmemeli. Uçucu olan personelin seçilmiş ve iyi eğitilmiş kişilerden oluştuğunu yorumlarımızda görmek daha iyi olur sanırım. Emniyetli uçuşlar dilerim. ucan.akrep@hotmail.com

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Güya cevap yazmış olanların yazdıklarına bakılacak olursa uygun yere parmak başmışız::))) Kızacak köpürecek saldıracak bir şey yok ortada sadece soru sorduk.. bu amca nerde pilot olmuş nerde öğrtmen olmuş ? Ne var bunda GOCUNACAK !! Ürkecek !!! Soru basit cevabı da basit olmalı .. Nerde nezaman pilot oldu ? Nerde nezaman öğretmen oldu??? Bugüne kadar hangi uçak tiplerinde uçtu?? Herşey düzgünse zaten iftiharla cevap verilmesi gereken basit sorulara böyle kaçışlar yakışmıyor.. !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sen nasıl bir insansın ?bilmiyorum ama bildiğm senin kafatascı olduğun..bu dediklerinin veya iddaları nın kazayla ne alakası var.sence tüm öğretmenler havaharp okulu mezunu ve jet pilotumu?sen ne iş yaparsın?azıcık biraz sağduyulu düşünün..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tayyare acil inis yapmis ne var bunda..Gecmis olsun..Hakkaten burasi sarlatan doldu. Sana mi kaldi öğretmeni sorgulamak şarlatan..Bilmeyen herkes atiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000