23 Kasım 2010, Salı 11:01:48

BU GÖRÜNTÜLER BAŞKA YERDE YOK!

Afrika ülkelerinden Eritre’de kaydedilen görüntüler, bu kadarına da pes dedirtti.
  • Eritre de baglayip vinclerle kesiyorlar.Bizden daha medeniler.Mazallah ya bunlarin yolu AHL ye dusseydi, bizimkiler tumden keser yerdi.
  • Dün akşam ATV de, (sanırım buradan alınmış görüntülerle) bu haber yapıldı: Haberde bu develerin kurban bayramı için taşındığı ve arap ülkelerinde kesildiğği söyleniyor.Bir de kocaman kocaman ÖZEL HABER diye yazı yazıyor. Habercilik internetten görüntü alıp yapmaksa, bizde yapalım sağdan soldan görüntü toplayarak... İşin aslı, bu deve taşıması neredeyse 16 ay önce yapılmıştır. Bazı arkadaşlarında söylediği üzere ACT Havayolları tarafından yapılmıştır. Kurbanlık değil Yarış devesi olarak, ve daha yavru iken taşınmışlardır...
  • Allah bu deveyi THY den korusun.
  • we r goloboly yours hamdolsun..
Vinçlerle metrelerce yükseğe kaldırılarak uçaklara yüklenen onlarca deve, diz kapaklarından bağlanarak uçağın içinde de sıralı vaziyette yere çöktürülüyor.

İşte Eritre’den gelen o ilginç görüntüler...
 
YORUMSUZ...
 
BU GÖRÜNTÜLER BAŞKA YERDE YOK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
Eritre de baglayip vinclerle kesiyorlar.Bizden daha medeniler.Mazallah ya bunlarin yolu AHL ye dusseydi, bizimkiler tumden keser yerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Dün akşam ATV de, (sanırım buradan alınmış görüntülerle) bu haber yapıldı: Haberde bu develerin kurban bayramı için taşındığı ve arap ülkelerinde kesildiğği söyleniyor.Bir de kocaman kocaman ÖZEL HABER diye yazı yazıyor. Habercilik internetten görüntü alıp yapmaksa, bizde yapalım sağdan soldan görüntü toplayarak... İşin aslı, bu deve taşıması neredeyse 16 ay önce yapılmıştır. Bazı arkadaşlarında söylediği üzere ACT Havayolları tarafından yapılmıştır. Kurbanlık değil Yarış devesi olarak, ve daha yavru iken taşınmışlardır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah bu deveyi THY den korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
we r goloboly yours hamdolsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000