10 Ocak 2012, Salı 11:30:36

"BU GİDİŞ HİÇ HAYRA ALAMET DEĞİL"

Geçen haftaya damgasını vuran gelişmelerin başında gelen Şahabettin Bolukçu istifası Ali Kıdık'ın köşesine konu oldu...
  • Siz ne biliyorsunuz diyecegim, Şükrü Can 'in THY ye nereden geldigini bile bilmiyorsunuz, yani kulagınıza bir seylermi gelmiş, yoksa , sahsi meselenizmi var ? , ama siz yinede bir araştırın derim, Sükrü Can , bu Ülkenin iyi degerlerinden biridir mesleginde.slmr.
  • Bir arkadaş da Sn Can için uluslararası platformda kendini kabul etttirmiş bir kişidir diye yazmış. Hangi ulus ? Hangi ara ? Olsa olsa arap dünyasında tanınabilir. Çünkü genel de deveyi oralarda keserler.
  • seni seviyoruz savunan adam
  • Şükrü Canı eleştiren arkadaş! Sen bu arkadaşı, birikimini, kapasitesini tanımıyorsun. Adam ağzıyla kuş tutsa bile sen hala ben onu bunu anlamam, çünkü o apronda deve kesti, beni o ilgilendirir modundasın. Peki sana adam dünya çapında bir teknik eleman desem, sen yine ben onu bunu anlamam, çünkü o apronda deve kesti, beni o ilgilendirir demektesin öyle mi? Artık seni sana bırakıyorum. Bildiğin yolda devam et, O ise adımlarına devam etsin, başarılarına başarılar eklesin, gerekirse bu başarılarından birinden sonra patronlarının bizzat isteğiyle tekrar deve kessin. Senin ise hastalığın sürekli tekrarlasın. Ama Ona iş verenler şu deve işini hiçmi hiç kaale bile almazlar. O sadece bir anı, bir teferruattır. Sana Allahtan şifalar dileyeyim bari.
AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık, Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu'nun istifasının detaylarını köşesinden aktararak bazı soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

Türkiye'nin en eski ve köklü şirketlerinden biri olan Onur Air'in başarılı Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, '20. yılımızın mutluluğunu yaşaması için bu gerekliydi' açıklaması yaparak Genel Müdürlük görevini Cankut Bagana'ya bırakmıştı. Yönetim Kurulu üyeliği devam eden Bolukçu'nun asıl istifa nedeni neydi?
 
AirportHaber'in Genel Koordinatörü ve tecrübeli gazeteci Ali Kıdık, Şahabettin Bolukçu ile 16 yıl önce tanışıp ve uzun zamandır takip ettiği deneyimli yöneticinin istifa nedenini bilinmeyen gerçeklerle ortaya çıkarmaya çalıştı.
 
Onur Air'in satış görüşmeleri, teknikte aksayan hususlar ve Fransa'da yaşanan denetim sıkıntısı bu istifada öne çıkan konular olarak Ali Kıdık'ın kalemine detayıyla yansıdı.
 
Pegasus ile yaşanan satış görüşmeleri nelere mâl oldu?

Bolukçu Onur Air'in satılmasına karşı mı, taraf mı?

Cankut Bagana ile hangi sorunlar yaşandı?

SHGM'nin Form 4 tehdidi kime koz verdi?

Şükrü Can nerede hata yaptı, Bolukçu'ya nasıl yansıdı?

Fransa'daki denetimde neler yaşandı Şahabettin Bolukçu'nun tavrı ne oldu?

Onur Air satılacak mı?

Onur Air imaj kaybı yaşadı mı?

Cankut Bagana havacılık sektöründen çekiliyor mu?
 
Onur Air ve Şahabettin Bolukçu'yu yakından tanıyıp takip eden Ali Kıdık, istifanın gerçek nedenini bu yazısıyla ortaya çıkaracak.

"BU GİDİŞ HİÇ HAYRA ALAMET DEĞİL"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
Siz ne biliyorsunuz diyecegim, Şükrü Can 'in THY ye nereden geldigini bile bilmiyorsunuz, yani kulagınıza bir seylermi gelmiş, yoksa , sahsi meselenizmi var ? , ama siz yinede bir araştırın derim, Sükrü Can , bu Ülkenin iyi degerlerinden biridir mesleginde.slmr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bir arkadaş da Sn Can için uluslararası platformda kendini kabul etttirmiş bir kişidir diye yazmış. Hangi ulus ? Hangi ara ? Olsa olsa arap dünyasında tanınabilir. Çünkü genel de deveyi oralarda keserler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
seni seviyoruz savunan adam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Şükrü Canı eleştiren arkadaş! Sen bu arkadaşı, birikimini, kapasitesini tanımıyorsun. Adam ağzıyla kuş tutsa bile sen hala ben onu bunu anlamam, çünkü o apronda deve kesti, beni o ilgilendirir modundasın. Peki sana adam dünya çapında bir teknik eleman desem, sen yine ben onu bunu anlamam, çünkü o apronda deve kesti, beni o ilgilendirir demektesin öyle mi? Artık seni sana bırakıyorum. Bildiğin yolda devam et, O ise adımlarına devam etsin, başarılarına başarılar eklesin, gerekirse bu başarılarından birinden sonra patronlarının bizzat isteğiyle tekrar deve kessin. Senin ise hastalığın sürekli tekrarlasın. Ama Ona iş verenler şu deve işini hiçmi hiç kaale bile almazlar. O sadece bir anı, bir teferruattır. Sana Allahtan şifalar dileyeyim bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000