13 Aralık 2010, Pazartesi 08:09:47

BU DA EROTIC AIRWAYS!

Uçakta saatte 700 kilometre hızla, yerin 4.000 metre üstünde sevişmek, hem de yasal olarak? Artık bu da mümkün. Bakın bilet fiyatına neler dahil...
  • sanırım senin aklın kaldı orada çalışmak için :) sadece şunu özetleyeceğim dervişin fikri ve zikri neyse odur :)
  • 60'lı senelerde delikanlı yaşlarındaydım. O zamanlar memur olan babam vesilesiyle doğuda çeşitli ilçe ve illerde yaşardık. Küçük ilçe ve illerde bizim akranımız 16-17 yaşlarındaki gençlerin hayalindeki ortak imaj şu idi: İstanbul-Ankara-İzmir kızları hafifmeşrep, hele hostesler fahişe! Yıllar sonra bu mesleğe adım atınca o gözle baktığımız hosteslerin esasında ekmeğini kovalayan yorgunluktan harap çoluk çocuk anası son derece namuslu insanlar olduğunu gördüm ve daha evvel düşündüklerimi hatırlayıp yerin dibine geçtim. Ama görüyorum ki 60'lı seneler geri dönmüş. Geri ve çağdışı kafa revaçta olmuş. Dilerim kızkardeşin hosteslik kazanır ya da bekarsan bir hostese aşık olur da benim gibi utanırsın. Sana daha büyük ceza düşünemiyorum.
  • ahlaksızlık etme. milletin anası bacısı karısı kızı var o dediğin insanlar arasında. sen badem bıyıklarınla rahat ediyorsundur belki sana yer açılsın diye atıldıkları için. ekmekleriyle oynadın bari namuslarına iffetlerine dil uzatma terbiyesiz haysiyetsiz !
  • Avustralya tescilli radyal motorlu Beech... evli adama kaçamak zaten cesaret işi, bu uçakla uçmak da haydi haydi cesaret işi... filmlerde hani hatun adama der ya "nazik ol" diye. herhalde haydi haydi nazik olmak lazım. biraz fazla coştu mu uçağın havada dağılması riski yüksek olsa gerek :)))) Ne diyelim ? azgınlık aldı yürüdü. Allah ıslah etsin...

Erotic Airways isimli havayolu şirketi şimdilik tek uçakla hizmet veriyor. Bu uçakta oldukça büyük ve özel bir kabin var. Kabinin ortasında ise ipek tekstillerle donatılmış bir yatak. Müzik isteğe göre ayarlanırken, özel dergiler, kondom, şampanya, çikolata ve özel programlı büyük ekran bir televizyon hizmeti de fiyata dahil.

40 – 60 dakikalık uçuş, vergiler dahil yaklaşık 650 dolar tutuyor. Uçakta sadece tek kabin görevlisi var: Hafif meşrep giyinmiş bir bayan. Pilotun da hafif meşrep giyindiği hakkında bilgi yok. Ama fiyatta dikkat çeken bir başka teklif ise; Özel kabine alınacak 3üncü kişi için 75 dolar istenmesi.

Sigara içmenin de serbest olduğu bu özel kabinin dekorasyonu da itinayla yapılmış.
 

BU DA EROTIC AIRWAYS!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
sanırım senin aklın kaldı orada çalışmak için :) sadece şunu özetleyeceğim dervişin fikri ve zikri neyse odur :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
60'lı senelerde delikanlı yaşlarındaydım. O zamanlar memur olan babam vesilesiyle doğuda çeşitli ilçe ve illerde yaşardık. Küçük ilçe ve illerde bizim akranımız 16-17 yaşlarındaki gençlerin hayalindeki ortak imaj şu idi: İstanbul-Ankara-İzmir kızları hafifmeşrep, hele hostesler fahişe! Yıllar sonra bu mesleğe adım atınca o gözle baktığımız hosteslerin esasında ekmeğini kovalayan yorgunluktan harap çoluk çocuk anası son derece namuslu insanlar olduğunu gördüm ve daha evvel düşündüklerimi hatırlayıp yerin dibine geçtim. Ama görüyorum ki 60'lı seneler geri dönmüş. Geri ve çağdışı kafa revaçta olmuş. Dilerim kızkardeşin hosteslik kazanır ya da bekarsan bir hostese aşık olur da benim gibi utanırsın. Sana daha büyük ceza düşünemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ahlaksızlık etme. milletin anası bacısı karısı kızı var o dediğin insanlar arasında. sen badem bıyıklarınla rahat ediyorsundur belki sana yer açılsın diye atıldıkları için. ekmekleriyle oynadın bari namuslarına iffetlerine dil uzatma terbiyesiz haysiyetsiz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Avustralya tescilli radyal motorlu Beech... evli adama kaçamak zaten cesaret işi, bu uçakla uçmak da haydi haydi cesaret işi... filmlerde hani hatun adama der ya "nazik ol" diye. herhalde haydi haydi nazik olmak lazım. biraz fazla coştu mu uçağın havada dağılması riski yüksek olsa gerek :)))) Ne diyelim ? azgınlık aldı yürüdü. Allah ıslah etsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000