22 Mart 2016, Salı 21:32:57

Brüksel saldırıları IŞİD üstlendi

Belçika'nın başkenti Brüksel'de 34 kişinin hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı kanlı saldırıları IŞİD üstlendi.
  • Bu iti çözse çözse Potin çözer.Verin yetkiyi girsin Belçikaya,Fransaya,göstersin ona Matruşka'yı.
  • Hdp ye oy vererek kurt toplumu masumiyetini kaybetmistir. Neyin masumlugu
  • Thank you USA for causing chaos...............
  • lanet olasi teror,Belcika ozdemir sabancinin katili erdal'a kucak acdi ve krallar. gibi beslio,pkk cadirlari acilio ve desteklenio,yani belcika bence ekdigini bicio.Bu isin tek uzucu tarafi mahsun ve sucsuz insanlarin hayatini kayip etmis olmasi.Artik avrupada allissin bu islere artik avrupanin destekledigi ppk binlerce can yakdi turkiyede simdide boomerang dondu ve kendi kafalarini kesdi.avrupalilar bizim huzurumuzu bozdu,birazda onlarinki bozulsun dimi.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de Zaventem Uluslararası Havalimanı'nda iki ve Maalbeek'teki metro durağında bir patlama meydana geldi. Patlamalarda 34 kişi öldü. Brüksel Savcısı'nın bürosundan yapılan açıklamada Zaventem Havalimanı'ndaki saldırıyı intihar bombacısının gerçekleştirdiği belirtildi. Öte yandan havalimanında olay yerinde bir kalaşnikof ile patlamamış intihar yeleği bulundu.

Russia Today'in Mısır medyasına dayandırdığı haberine göre de saldırıyı IŞİD üstlendi.  Üstlenme açıklaması IŞİD bağlantılı Amak Haber Ajansı'nda yayınlandı.

Reuters da saldırıları IŞİD'in üstlendiğini duyurdu.

Brüksel saldırıları IŞİD üstlendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Daeş ~ 2 yıl önce
Bu iti çözse çözse Potin çözer.Verin yetkiyi girsin Belçikaya,Fransaya,göstersin ona Matruşka'yı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terore ~ 2 yıl önce
Hdp ye oy vererek kurt toplumu masumiyetini kaybetmistir. Neyin masumlugu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pfffff ~ 2 yıl önce
Thank you USA for causing chaos...............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gurbetci ~ 2 yıl önce
lanet olasi teror,Belcika ozdemir sabancinin katili erdal'a kucak acdi ve krallar. gibi beslio,pkk cadirlari acilio ve desteklenio,yani belcika bence ekdigini bicio.Bu isin tek uzucu tarafi mahsun ve sucsuz insanlarin hayatini kayip etmis olmasi.Artik avrupada allissin bu islere artik avrupanin destekledigi ppk binlerce can yakdi turkiyede simdide boomerang dondu ve kendi kafalarini kesdi.avrupalilar bizim huzurumuzu bozdu,birazda onlarinki bozulsun dimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000