22 Mart 2016, Salı 09:28:21

Brüksel Havalimanı'nda patlama

Brüksel Havalimanı'nda patlama oldu, havalimanı boşaltıldı.
  • butun arkadaslara sesleniyorum hukumet buna izin veriyorsa bunda bizim sucumuz nedir. olan halka oluyo ve hukumetin hic birine birsey olmuyo. evet cadir konusunda sonuna kadar hakliziniz ama bunda halkin sucu nedir bizlerin sucu nedir.
  • senaryo aynı. küresel güçlerin yarattığı canavar, etnik milliyetçilik ve radikal islam terörü olarak herkesin başına bela oldular. hepsi emperyalizmin taşeronu ve de tetikçisidir. yapılacak tek şey, küresel sermaye ve emperyalizme ve işbirlikçilerine doğru, adam gibi politikalarla en radikal şekilde mücadele etmek ve kökünü kazımaktır. gerisi hiyadeir ve halkın gazını almak için yapılan söylemlerdir. örnek mi, işte afganistan, taliban ve sonrası, radikal islamcı terör ve bugünü; soğuk savaş döneminin sonu; natonun işlevini yitirmesi ve galdyo örgütlenmeleri ile dünyanın her yerinde yarattığı etnik milliyetçi terör.. sahipleri mi, ikisinin de aynı; küresel emperyalizm ve batını çıkar amaçlı bu bölgelerdeki politikalarıdır... ölenler mi, kimsenin umurunda değil inanın... burada da orada da, unutulu, öldükleri ile kalırlar. tablo maalesef bu, bu canavarı yaratanlardır. saygıyla.
  • Kürtlerde insan. Doguda nice kürtler var onlarda nefret ediyor pkk dan emin olun onlarin doğuyu secmeme gibi bir ihtimalleri olsaydi secmezlerdi muslumansaniz irkcilik yapmayin asil en buyuk pkk liderleri kürt ayrimi yapanlardir saygilarımla.. HAVACİLİK.TUTKUNLARI
  • Suriye Irak Libya Yemen Libanon filistin fln katliama cevap, bombalama devam ediyor..... her gun olu.... Hillary Clinton basbakan olursa, Irana saldirmayi dusunuyor. Buraya yaziyorum, maalesef terror bitmicek. :( *stop terrorizm*

Havalimanındaki şiddetli patlama sonrası havalimanı boşaltıldı.

Havalimanının giden yolcular olduğu bölümünde iki kez patlama sesi duyulduğu kaydedildi. Patlamanın terörist saldırı olduğu ihtimali üzerinde durulurken resmi makamlar henüz bu bilgiyi doğrulamadı.

Patlama sonrası havalimanına inmesi gereken uçaklar başka havalimanlarına yönlendirildi.

09.50: 

Patlamalarda bir kişinin öldüğü bildirildi.

Reuters haber ajansı, patlamadan önce silah sesleri duyulduğunu ve Arapça bağırışmalar yaşandığını önü sürdü. Rus Sputnik yayın kuruluşunun Belçika medyasına dayandırdığı habere göre ise; patlamada 11 kişi öldü, 20 kişi de yaralandı.

10:55

Son gelen bilgilere göre havalimanında hayatını kaybedenlerin sayısı 13'ü yükseldi.


İşte o anlar:


Uçaklar havalimanı üzerinde tur atıyor... 

Brüksel Havalimanı'nda patlama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

BelcikaTurk ~ 2 yıl önce
butun arkadaslara sesleniyorum hukumet buna izin veriyorsa bunda bizim sucumuz nedir. olan halka oluyo ve hukumetin hic birine birsey olmuyo. evet cadir konusunda sonuna kadar hakliziniz ama bunda halkin sucu nedir bizlerin sucu nedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
terör ~ 2 yıl önce
senaryo aynı. küresel güçlerin yarattığı canavar, etnik milliyetçilik ve radikal islam terörü olarak herkesin başına bela oldular. hepsi emperyalizmin taşeronu ve de tetikçisidir. yapılacak tek şey, küresel sermaye ve emperyalizme ve işbirlikçilerine doğru, adam gibi politikalarla en radikal şekilde mücadele etmek ve kökünü kazımaktır. gerisi hiyadeir ve halkın gazını almak için yapılan söylemlerdir. örnek mi, işte afganistan, taliban ve sonrası, radikal islamcı terör ve bugünü; soğuk savaş döneminin sonu; natonun işlevini yitirmesi ve galdyo örgütlenmeleri ile dünyanın her yerinde yarattığı etnik milliyetçi terör.. sahipleri mi, ikisinin de aynı; küresel emperyalizm ve batını çıkar amaçlı bu bölgelerdeki politikalarıdır... ölenler mi, kimsenin umurunda değil inanın... burada da orada da, unutulu, öldükleri ile kalırlar. tablo maalesef bu, bu canavarı yaratanlardır. saygıyla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kardeşlik ~ 2 yıl önce
Kürtlerde insan. Doguda nice kürtler var onlarda nefret ediyor pkk dan emin olun onlarin doğuyu secmeme gibi bir ihtimalleri olsaydi secmezlerdi muslumansaniz irkcilik yapmayin asil en buyuk pkk liderleri kürt ayrimi yapanlardir saygilarımla.. HAVACİLİK.TUTKUNLARI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam ~ 2 yıl önce
Suriye Irak Libya Yemen Libanon filistin fln katliama cevap, bombalama devam ediyor..... her gun olu.... Hillary Clinton basbakan olursa, Irana saldirmayi dusunuyor. Buraya yaziyorum, maalesef terror bitmicek. :( *stop terrorizm*

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000