18 Nisan 2016, Pazartesi 09:39:33

British uçağı facianın eşiğinden döndü

İngiltere'de, içinde 132 yolcu ve 5 mürettebat bulunan yolcu uçağı, iniş yaptığı sırada bir drone ile çarpıştı.
  • Ingilterede bir drone a British Airlines a ait bir yolcu ucagi carpti.olayla direkt muhatap olan sivil kokenli askeriye terk pilot durumu soyle ozetli ; heatrow a ils yaklasma esnasinda traffic vardi pas gececegim esnada bi anda carpti.ucuz atlatilan bu olayin ardindan drone teknik hangara alindi.B.A ucaginin pilotu ise sorgulaniyor.alinan bilgilere gore lisansin iptali gundemde.
  • mahçupyan aklıma geliyor neyse ben bişey demiyeyim diyorum.
  • Sarsıntıyı yolcular nasıl hissetmiş anlamadım. Bence abartılı. Böyle bir şey olması yani uçak drone çarpışması ile sarsıntı oluşması??? Neyse geçmiş olsun.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

İngiliz Havayolu British Airways'e ait uçak, Londra'daki Heatrow Havaalanı'na iniş yaparken bir drone'la çarpıştı, uçaktaki 132 yolcu ve 5 mürettebat ölümün eşiğinden döndü.

BBC'nin haberine göre, Cenevre-Londra seferini yapan Airbus A320 tipi uçak, dün yerel saatle 12.50'de Heatrow'a inişe geçerken bir cisimle çarpıştı ve uçakta yolcuların da hissettiği bir sarsıntı meydana geldi.

Uçak çarpışmaya rağmen kazasız olarak yere inmeyi başarırken, ilk araştırmalarda uçağın bir drone ile çarpıştığı belirlendi.

Polis olay üzerine dronu uçuran kişi veya kişilerin yakalamak için çalışma başlattı

British uçağı facianın eşiğinden döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Drone Facianin Esiginden Dondu ~ 2 yıl önce
Ingilterede bir drone a British Airlines a ait bir yolcu ucagi carpti.olayla direkt muhatap olan sivil kokenli askeriye terk pilot durumu soyle ozetli ; heatrow a ils yaklasma esnasinda traffic vardi pas gececegim esnada bi anda carpti.ucuz atlatilan bu olayin ardindan drone teknik hangara alindi.B.A ucaginin pilotu ise sorgulaniyor.alinan bilgilere gore lisansin iptali gundemde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 2 yıl önce
mahçupyan aklıma geliyor neyse ben bişey demiyeyim diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 2 yıl önce
Sarsıntıyı yolcular nasıl hissetmiş anlamadım. Bence abartılı. Böyle bir şey olması yani uçak drone çarpışması ile sarsıntı oluşması??? Neyse geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000