09 Haziran 2016, Perşembe 16:14:03

Branson uyuyan kabin memurunu paylaşınca olanlar oldu

Dünyanın en zengin işadamları arasında bulunan Richard Branson, sahibi olduğu Virgin Havayolları çalışanını uyuyarak yakalayınca talihsiz çalışan ile bu kareyi şirketin resmi blog sayfasında paylaştı. O andan sonra olaylar hızla gelişti.
  • Hayır. Böyle bir davranışı hiç bir Türk yöneticiden bekleyemezsin Arada çok büyük kültürel farklılıklar var. İlk olarak pek çok yorumcunun da yazdığı gibi " Ego " problem; adam sağdan soldan atılmış ve zorla amatörlerin yönettiği bir şirkette ( ! ) iş bulmuş. Sözüm ona yönetim zaten Allahlık, bir halttan anlamaz ve bu " Küçük " adamın bir halttan anladığını zannedip biraz yüz verirler. Üst tarafa yaranmak için adam en gerekli ve uçuşları en fazla olduğu zamanda teknisyenin işine son verir. Sırf yukarı yalakalık olsun diye. Bu ilk örnek, Türk sivil havacılığında kişiler hiç bir halt bilmeden, beceriksiz genel müdürler, iş bilmeyen teknik başkan ve müdürler, kalitesiz kalite müdürleri, sadece kendilerini havacılık sektörü olduğu için bir yere geldiklerini sanan ve ceplerini doldurarak uçak düşüren palyaçolar ile dolu. Yazık oluyor..hem gidenlere, hem de sivil havacılığa...
  • Bravo richard seviyorum seni
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Dünyanın en zengin işadamları arasında bulunan Richard Branson, sahibi olduğu Virgin Havayolları çalışanını uyuyarak yakalayınca talihsiz çalışan ile bu kareyi şirketin resmi blog sayfasında paylaştı.

Çalışanına kızmak yerine ona hak veren ve bu yönde bir mesaj yayınlayan 66 yaşındaki İngiliz milyarderin paylaştığı kareye sosyal medyanın tepkisi ise gecikmedi.

Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan kareyi kendi üsluplarıyla yorumlayan kullanıcılar tabiri caizse havayolu çalışanını kılıktan kılığa soktu.

İşte sosyal medyanın diline düşen talihsiz çalışanın paylaşım rekorları kıran kareleri;

Branson uyuyan kabin memurunu paylaşınca olanlar oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

B-52 ~ 2 yıl önce
Hayır. Böyle bir davranışı hiç bir Türk yöneticiden bekleyemezsin Arada çok büyük kültürel farklılıklar var. İlk olarak pek çok yorumcunun da yazdığı gibi " Ego " problem; adam sağdan soldan atılmış ve zorla amatörlerin yönettiği bir şirkette ( ! ) iş bulmuş. Sözüm ona yönetim zaten Allahlık, bir halttan anlamaz ve bu " Küçük " adamın bir halttan anladığını zannedip biraz yüz verirler. Üst tarafa yaranmak için adam en gerekli ve uçuşları en fazla olduğu zamanda teknisyenin işine son verir. Sırf yukarı yalakalık olsun diye. Bu ilk örnek, Türk sivil havacılığında kişiler hiç bir halt bilmeden, beceriksiz genel müdürler, iş bilmeyen teknik başkan ve müdürler, kalitesiz kalite müdürleri, sadece kendilerini havacılık sektörü olduğu için bir yere geldiklerini sanan ve ceplerini doldurarak uçak düşüren palyaçolar ile dolu. Yazık oluyor..hem gidenlere, hem de sivil havacılığa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalpkalpkalp ~ 2 yıl önce
Bravo richard seviyorum seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gay ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Utanmazsinizornekalin ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000