27 Mayıs 2012, Pazar 12:29:07

BÖYLE PROTESTO GÖRÜLMEDİ

Türk Hava Yolları’nın Los Angeles’ta arızalanarak 36 saat rötar yaptığı uçakta bulunan bir yolcu Alem FM’de sabah program yapan Nihat Sırdar’a bağlandı ve Türk Hava Yolları’nı protesto etti.
  • Bugünde 4 istifa oldu Hat Bakım Müdürlüğünde, uçak üzerinde çalışacak adam kalmayacak nerdeyse, hala dünyanın en büyük uçuş ağına sahip olacağız diye demeç veriliyor. Allah sonumuzu hayır etsin.
  • Bıdık Atila olarak bilenen ve THY'nin en tecrübeli 30 yıldan fazla THY kıdemi olan teknisyendir. bazen yapacak birşey olmayabiliyor.
  • 1930 dan önce THY var mıydı? Birilerine bakarsanız sanki bu ülkede 10 yıl önce havaalanı,uçak,pist,pilot,hostes,yol,tren,okul,apartman,.. v.s. yokmuş da son 10 yıl içerisinde bunlar aniden bitivermiş havasındalar.İşin kötüsü kendi hafızalarını silip buna inanıyorlar.Ne diyelim Allah akıl fikir versin.
  • 1930 lardan beri bu ülkeyi sözüm ona muhafazakar,milliyetçi,dini bütünler yönetiyor sonuçta ortada...türkiye birçok suçta dünyanın önderlerinen...tecavüz,töre cinayetleri,ensest ilişkiler,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtekarlık,haraç,uyuşturucu vs vs...kimlerin zamanında bu suçlarda patlama oldu?? kimlerin zamanında terör ortaya çıktı? özal efendi önlem alacağına birkaç çapulcu dedi sonrası malum..o da muhafazakardı...ya menderes e ne demeli?? evliyken başka bir evli kadınla üstelik de kocası evdeyken evine gittiği ortaya çıkmadı mı?? kadının kocası meniyet amiri iken müdür olması için bunları yaptığı ,ona gönderdiği paralar,hediyeler vs ortaya çıkmadı mı?? o da muhafazakardı...şimdiki başbakan ın oğlu trt sanatçısını ehliyetsizken, aşırı hızla araba kullanırken kırmızı ışıkta ezerek öldürmedi mi? sonuçta babasının sayesinde kurtulmadı mı? bakanların,milletvekillerinin oğulları girişimci işadamı olmadılar mı? bunlar da muhafazakardı...1930 derken bunları bi düşün öyle yorum yap istersen!!

Türk Hava Yolları’nın Amerika Los Angeles şehrinde arızalanan uçağında 36 saat rötar yaşayan bir yolcu, yaşadıklarını rezalet olarak nitelendirdi ve Nihat Sırdar aracılığıyla Alem FM’den Türk Hava Yolları’nı protesto etti.

İşte dün sabah Nihat’la Muhabbetler adlı programa bağlanarak canlı yayında Türk Hava Yolları’na veryansın eden o yolcu ve Los Angeles’ta yaşadıkları;

 

BÖYLE PROTESTO GÖRÜLMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Hat Bakım Teknisyeni ~ 6 yıl önce
Bugünde 4 istifa oldu Hat Bakım Müdürlüğünde, uçak üzerinde çalışacak adam kalmayacak nerdeyse, hala dünyanın en büyük uçuş ağına sahip olacağız diye demeç veriliyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LOS ANGALES TEKNİSYENİ ~ 6 yıl önce
Bıdık Atila olarak bilenen ve THY'nin en tecrübeli 30 yıldan fazla THY kıdemi olan teknisyendir. bazen yapacak birşey olmayabiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hafızası olmayanlar ~ 6 yıl önce
1930 dan önce THY var mıydı? Birilerine bakarsanız sanki bu ülkede 10 yıl önce havaalanı,uçak,pist,pilot,hostes,yol,tren,okul,apartman,.. v.s. yokmuş da son 10 yıl içerisinde bunlar aniden bitivermiş havasındalar.İşin kötüsü kendi hafızalarını silip buna inanıyorlar.Ne diyelim Allah akıl fikir versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sonuç ortada.... ~ 6 yıl önce
1930 lardan beri bu ülkeyi sözüm ona muhafazakar,milliyetçi,dini bütünler yönetiyor sonuçta ortada...türkiye birçok suçta dünyanın önderlerinen...tecavüz,töre cinayetleri,ensest ilişkiler,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtekarlık,haraç,uyuşturucu vs vs...kimlerin zamanında bu suçlarda patlama oldu?? kimlerin zamanında terör ortaya çıktı? özal efendi önlem alacağına birkaç çapulcu dedi sonrası malum..o da muhafazakardı...ya menderes e ne demeli?? evliyken başka bir evli kadınla üstelik de kocası evdeyken evine gittiği ortaya çıkmadı mı?? kadının kocası meniyet amiri iken müdür olması için bunları yaptığı ,ona gönderdiği paralar,hediyeler vs ortaya çıkmadı mı?? o da muhafazakardı...şimdiki başbakan ın oğlu trt sanatçısını ehliyetsizken, aşırı hızla araba kullanırken kırmızı ışıkta ezerek öldürmedi mi? sonuçta babasının sayesinde kurtulmadı mı? bakanların,milletvekillerinin oğulları girişimci işadamı olmadılar mı? bunlar da muhafazakardı...1930 derken bunları bi düşün öyle yorum yap istersen!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000