04 Temmuz 2017, Salı 16:31:05

Borajet’in yenilenen uçağı geldi

Borajet, filosunda bulunan Bombardier Global Express XRS tipi business jetini yeni renklerine boyattı. Uçak, bugün Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.
  • YORUM YOK
  • Yav bende ataşehirdenn , yani arkasında esatpaşadan ev almiştim ne olscak halim ağalık falan yalan
  • Bu kadar insanin ahını aldınız nerde tazminatlar nerde insanların yatı paraları Her taafta yeni ucak alicam ucucam kacıcam diyosunuz insanları issiz bıraktınız paralarını verin sirkette 1 tane yetkili yokmu acıklama yapacak telefonlara cıkacak mail lere cevap verecek tık yok KUL HAKKI DAN KORK
  • Bu bize revamiydi...

Tarifeli yolcu taşıma faaliyetlerini geçici olarak durduran Borajet, filosunda bulunan Bombardier Global Express XRS tipi business jetini yeni renklerine boyattı.

Ruag Aviation’ın Münih tesislerine gönderilen uçak, bugün Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. Mercedes Brabus tasarımı olan fiber karbon teknoloji kullanılarak boyanan Global Express XRS’in kuyruğuna havayolu şirketinin sahibi olan SBK Holding’in logosu yerleştirildi.

14 yolcu kapasiteli olan uçak, dünyanın en uzun menzilli business jetlerinden biri olarak biliniyor. TC-YYA kuyruk tescilli uçağın bir önceki haline göre çok daha modern bir görünüme sahip olduğu görünüyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

TC-YYA'NIN ESKİ HALİ

TC-YYA BD-700

TC-YYA'NIN YENİ HALİ

Borajet’in yenilenen uçağı geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

UTANMADAN ~ 1 yıl önce
YORUM YOK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mazlum ~ 1 yıl önce
Yav bende ataşehirdenn , yani arkasında esatpaşadan ev almiştim ne olscak halim ağalık falan yalan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tazminat ~ 1 yıl önce
Bu kadar insanin ahını aldınız nerde tazminatlar nerde insanların yatı paraları Her taafta yeni ucak alicam ucucam kacıcam diyosunuz insanları issiz bıraktınız paralarını verin sirkette 1 tane yetkili yokmu acıklama yapacak telefonlara cıkacak mail lere cevap verecek tık yok KUL HAKKI DAN KORK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
golf7 ~ 1 yıl önce
Bu bize revamiydi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000