30 Mayıs 2017, Salı 15:04:53

Borajet'e icra şoku!

Yeniden yapılanma sürecinde geçtiğimiz ay uçuşlarını durduran Borajet Havayolları'na bir kötü haber de Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden geldi. SHGM alınan yargı kararı doğrultusunda Borajet'in uçaklarının haciz edilmesini istedi.
  • Personal maaslari tazminatlar nooldu? Hani herkes hak ettigini alacakti? Ucuslar durali bir bucuk ay oldu. Herkes alacagini bekliyor. SBK bey ve BRJ HR. Lutfen artik yapin ödemeleride herkes yoluna baksin. Bu ramazan günü almayin daha fazla milletin ahini. Süründürmeyin artik lütfen
  • Sis perdesi galiba yavaş yavaş aralanıyor. İcra Mahkemelerinin kararı olmadan icra müdürlükleri kendi başına karar alamaz. Bu mahkeme süreci de öyle üç günde beş günde bitmez. SBK Holding uçuşları durdurma kararını galiba bu mahkeme süreci başladığında aldı. Başına geleceğini sezdi nihayette, Sezgin Baran. Borajet' in büyük bir borç batağında olduğunu bilmeyen kalmadı artık. Alacaklılar kapıya icra mahkemelerinden aldığı kararla dayanmadan bunlar uçuşları durdurdular belli. Eğer bunların arkasında söylendiği gibi milletin anasına söven müteahit var ise kimin kimi bellediği görünüyor ve oh olsun diyorum. Ancak, atlar tepişir olan arada kalanlara olurmuş. Çalışanlara yazık oluyor. Bu olaylardan sonra seneye yeniden uçuşlara başlayacak ise, Borajet' te çalışmayı kabul edeceklerin çok zor durumda olması gerekir. Doğru düzgün pilot hostes bulamazlar artık. İşler sarpa sarmış iyice.
  • O uçaklar şirketin malı değil ki, kiralık uçaklar. Nasıl el koyacaksınız, hadi nihayetinde TMSF ye devrettiniz, o da sattı. Alan da yurt dışına uçurdu. Orada gerçek sahibi de tedbir koydurup uçakları bağladı diyelim. Her patron Baran Korkmaz mı? Böyle olabileceğini bile bile, hesapsız kitapsız alır mı o uçakları? En kötü senaryo da devlet olarak broker firmaları, sigorta firmaları ile papaz olursunuz. Onların çoğu da yahudi olduğuna göre, yeni bir kriz daha mümkün Türkiye-İsrail arasında. Haramilikle el koyduğunuz bu uçakları da uçuramaz, yere bağlar içinde tavuk yetiştirirsiniz nihayetinde.
  • Ordaki eski calisan showmenlere ; birisi yazin ortasinda cizme bot ile gezip , oburu arabasi ile show atan showmenler kacmasin , hepisi yuce adaletin karsisina cikip hesap vericekler , o kadar para nerede ? o kadar para nereye kayip oldu ? teker teker hesap vericekler !!!!

Yeniden yapılanma sürecinde geçtiğimiz ay uçuşlarını durduran Borajet Havayolları'na bir kötü haber de Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden geldi. SHGM alınan yargı kararı doğrultusunda Borajet uçaklarının haciz edilmesini istedi.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne gönderdiği yazıyla Borajet Havayolları'nın tescilinde bulunan toplam 7 adet uçağın iniş yaptığı ilk meydanda ikinci bir emre kadar uçuşlarının durdurularak SHGM'nin bilgilendirilmesini talep etti.

Antalya 14. İcra Müdürlüğü'nün aldığı karara dayandırılan yazı gereğince; TC-YAG, TC-YAH, TC-YAT, TC-YAJ, TC-YAP, TC-YAR ve TC-YAU kuyruk tescilli uçaklar için haciz işlemi başlatılacak.

Borajet Havayolları, 24 Nisan 2017 tarihinde uçuşlarını durdurmuş ve geçtiğimiz günlerde de GECAS'tan kiralanan uçakları geri göndermişti.

©AirportHaber.com ÖZEL

Borajet'e icra şoku!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Personel maaslari ~ 1 yıl önce
Personal maaslari tazminatlar nooldu? Hani herkes hak ettigini alacakti? Ucuslar durali bir bucuk ay oldu. Herkes alacagini bekliyor. SBK bey ve BRJ HR. Lutfen artik yapin ödemeleride herkes yoluna baksin. Bu ramazan günü almayin daha fazla milletin ahini. Süründürmeyin artik lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Danışıklı ~ 1 yıl önce
Sis perdesi galiba yavaş yavaş aralanıyor. İcra Mahkemelerinin kararı olmadan icra müdürlükleri kendi başına karar alamaz. Bu mahkeme süreci de öyle üç günde beş günde bitmez. SBK Holding uçuşları durdurma kararını galiba bu mahkeme süreci başladığında aldı. Başına geleceğini sezdi nihayette, Sezgin Baran. Borajet' in büyük bir borç batağında olduğunu bilmeyen kalmadı artık. Alacaklılar kapıya icra mahkemelerinden aldığı kararla dayanmadan bunlar uçuşları durdurdular belli. Eğer bunların arkasında söylendiği gibi milletin anasına söven müteahit var ise kimin kimi bellediği görünüyor ve oh olsun diyorum. Ancak, atlar tepişir olan arada kalanlara olurmuş. Çalışanlara yazık oluyor. Bu olaylardan sonra seneye yeniden uçuşlara başlayacak ise, Borajet' te çalışmayı kabul edeceklerin çok zor durumda olması gerekir. Doğru düzgün pilot hostes bulamazlar artık. İşler sarpa sarmış iyice.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nassı yani? ~ 1 yıl önce
O uçaklar şirketin malı değil ki, kiralık uçaklar. Nasıl el koyacaksınız, hadi nihayetinde TMSF ye devrettiniz, o da sattı. Alan da yurt dışına uçurdu. Orada gerçek sahibi de tedbir koydurup uçakları bağladı diyelim. Her patron Baran Korkmaz mı? Böyle olabileceğini bile bile, hesapsız kitapsız alır mı o uçakları? En kötü senaryo da devlet olarak broker firmaları, sigorta firmaları ile papaz olursunuz. Onların çoğu da yahudi olduğuna göre, yeni bir kriz daha mümkün Türkiye-İsrail arasında. Haramilikle el koyduğunuz bu uçakları da uçuramaz, yere bağlar içinde tavuk yetiştirirsiniz nihayetinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SHOWMEN ~ 1 yıl önce
Ordaki eski calisan showmenlere ; birisi yazin ortasinda cizme bot ile gezip , oburu arabasi ile show atan showmenler kacmasin , hepisi yuce adaletin karsisina cikip hesap vericekler , o kadar para nerede ? o kadar para nereye kayip oldu ? teker teker hesap vericekler !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000